خانه / ایران و جهان

ایران و جهان

بسیج امکانات دانشگاه آزاد اسلامی برای مراسم بزرگداشت هاشمی رفسنجانی

دانشگاه آزاد اسلامی با صدور دستوری به تمامی واحدهای این دانشگاه در استان آذربایجان شرقی بسیج کلیه امکانات واحد برای برگزاری باشکوه و درخور مقام آن عزیز سفر کرده خواستار شده است.

بیشتر بخوانید »

اقامه نماز بر پیکر «یار دیرین» به امامت رهبر معظم انقلاب/ تشییع پیکر آیت‌الله توسط مردم به سمت میدان راه آهن

مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در تهران برگزار شد.

بیشتر بخوانید »

دوستی با دشمنان قسم خورده، جز دهن کجی به مسلمانان نیست/ این سفر یک ذلت و ننگ بزرگ برای حاکمیت باکو است

در بخشی از بیانیه آمده است: ضرورت دارد دولت باکو با احترام به قاطبه مسلمانان این سفر را لغو کرده و بیش از این خود را در انظار مسلمانان خوار و خفیف نکند.

بیشتر بخوانید »

آرامش غیر عادی!

ما ایرانی ها مثل خیلی های دیگر در این دنیا، حساسیت مان را از دست داده ایم. نعمت" احساس خطر" کردن را، این مزیت راکه حالت طبیعی بدن و میزان استرسمان قبل و به هنگام و بعد از یک مصیبت و فاجعه متفاوت از هم باشد، از دست داده ایم.

بیشتر بخوانید »

چرا حامیان دولت نباید از انتخاب ترامپ ناراحت باشند؟

بعید است ترامپ، سندی را که به زعم خودشان توانسته ایران را مهار کند و کلی امتیاز نقد و شیرین از ایران بگیرد را پاره نماید. او یک کاسب است و نان‌درآوردن را بهتر از هیلاری و باراک می‌داند!

بیشتر بخوانید »

آیا واقعاً دونالد ترامپ توافق هسته‌ای ایران را پاره می‌کند؟

جمهوری‌خواهان بارها اعلام داشته‌اند که برجام باقی نخواهد ماند، از همین رو جای تعجب نیست که با پیروزی آن‌ها در انتخابات کنگره، رئیس جمهور ترامپ مجبور به از بین بردن توافق هسته‌ای با ایران شود.

بیشتر بخوانید »