آخرین خبرها
خانه / اسلایدر / انتخابات مجلس دهم و کاندیداهای احتمالی در کلیبر

انتخابات مجلس دهم و کاندیداهای احتمالی در کلیبر

به گزارش خبرنگار کلیبر خبر، با نزدیک‌تر شدن به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام و آوازه‌های برخی از افراد برای نامزدی در انتخابات پیش رو حکایت دارد.

باوجوداینکه کمتر از ۵ ماه تا انتخابات مجلس باقی‌مانده کم‌کم بحث‌ها از کوچه‌ها و خیابان‌ها به شبکه‌های اجتماعی کشیده شده که نویدبخش فضای انتخاباتی فعالی در حوزه‌های انتخابیه کلیبر، هوراند و خدآفرین می‌باشد.

تبلیغات زودهنگام کاندیداهای انتخاباتی مجلس دهم با برگزاری جلسات خانگی و پخش شیرینی یارگیری نفربه‌نفر شروع‌شده که کم‌کم فضای سیاسی انتخابات بر سر شهر سایه افکنده است.

باوجوداینکه تبلیغات سالم نامزدهای انتخاباتی می‌تواند فضای سیاسی را جهت حضور حداکثری آماده کند ولی مسئولین شهرستان هم وظیفه‌دارند تمهیداتی برای پیشگیری از آثار و تبعات منفی این پدیده به عمل‌آورند و در صورت لزوم جهت جلوگیری از آسیب‌های جدی هشدار دهند.

همچنین برخی از این کاندیداها هم که فعلاً در پست‌های مدیریتی قرار دارند از بسیاری وظایف محوله خود غافل شده و وقت و انرژی خود را صرف رقابت‌های انتخاباتی می‌نمایند، این همان موضوعی است که بسیاری از مشکلات مردم و مسائل مهم و عمرانی شهرستان قربانی رقابت و یا شور و هیجان‌های کاذب انتخاباتی شده و مانع پیشرفت شهرمان خواهد شد .

انتخابات مجلس برای دهمین دوره و انتخابات خبرگان رهبری به‌طور همزمان روز جمعه ۷ اسفندماه سال جاری در سراسر کشور برگزار خواهد شد این در حالی است که ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس دهم ۲۸ آذرماه تا ۴ دی‌ماه انجام می‌شود تبلیغات رسمی نیز به مدت یک هفته خواهد بود که این زمان ۲۴ ساعت قبل از زمان رأی‌گیری به پایان خواهد رسید.

پایگاه اطلاع رسانی کلیبر خبر به‌منظور ایجاد فضای شورونشاط برای برگزاری انتخاباتی پرشور در شهرستان کلیبراقدام به انتشار اسامی نامزدهای احتمالی شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه کلیبر، هوراند و خدآفرین کرده ولی این به معنای قطعی بودن حضور این افراد نبوده و تنها بر اساس گمانه‌زنی‌های محافل سیاسی و برخی شنیده‌های موجود منتشرشده است.

افراد موردنظر می‌توانند در صورت داشتن نظر ایده ما را در امر اطلاع‌رسانی با درج نظرات خود در بخش انتهایی صفحه یاری نمایند.

 

کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه کلیبر، هوراند و خدآفرین؛

اسامی به حروف الفبا می باشد:

علی بهادری

یوسف حقگو

علی حمادی

عباس داداش زاده

مهدی راثی

بهنام رضوانی

شهرام شفیعی

پرویز شکوری

علی شهابی

ارسلان فتحی پور

حسین قهرمانی فرد

حمدالله قهرمانی فرد

قلی الله قلی زاده

سیاوش مددی

نورالله نورالهی

اسامی منتشرشده صرفاً جهت اطلاع‌رسانی به مردم شهرستان‌های کلیبر، هوراند و خدآفرین بوده و پایگاه اطلاع‌رسانی کلیبر خبر حضور یا عدم حضور افراد مذکور را تائید یا تکذیب نمی‌نماید.

کاندیدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان کلیبر می توانند به منظور ایجاد صفحه اختصاصی و اعلام برنامه ها و بیوگرافی با شماره ۰۹۱۹۴۷۹۸۹۷۶ مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی کلیبر خبر تماس حاصل نمایند.

 

حتما ببینید

سایه شوم کسادی بر بازار کلیبر

در گذری که به بازار کلیبر داشتیم با چند تن از بازاریان هم کلام شدیم که اکثریت آنها از کسادی حاکم بر بازار ناراضی بودند.

148 نظر

 1. منظور شما از نماینده قبلی فتحی پور ، قلی زاد، صادقی آزاد سوال شما شفاف نیست اصلاح کنید

 2. خوب بو د که اسامی را بر اساس حروف الفبا مینوشتید ضمنا اقای بهادرانی هم هستند

 3. حقعلی راستگو

  بهتر هست اسامی بر اساس حروف الفبا نوشته بشه.
  در ضمن طراحی فرمت نظرسنجی شما کاملا هدفدار و در جهت تولید فضای دو قطبی ۲۰ ساله و مخرب کلیبر هست.
  و مشخص هست که طرفدار یکی از دو نماینده فعلی یا سابق هستید و این نفس بی طرفی شما رو شبهه دار میکنه.
  برای یک سایت خبری که نام کلیبر رو هم با خودش یدک میکشه طرفداری از یک کاندیدای خاص زیبنده نیست.

  اگر نظر سنجی میکنید بر اساس نام کاندیداهای بالقوه و بالفعلی که اعلام آمادگی کرده اند و در منطقه فعالیت دارند اسامی را درج کنید نه نام فعلی ، قبلی و سوم!!!!!!!!!!!

  • با نظر راستگو موافقم خیلیها سایت شما را میبینند و زیبننده شما نیست آدمهای توانمند و دلسوز ایران اسلامی کم نداریم دیر نشده نظر سنجی را اصلاح کنید

  • بنظر من این آقایانی که چندین دوره درمجلس بودند وسنی از آنان گذشته بهتراست کنار بروند و بگذارند نیروهای تازه نفس و پرانرژی بیایند و برای این مردم محروم ومظلوم خدمت کنند با این کار هم خدارا خوش میاید و هم بنده های خدارا ایکاش این آقایان حب نفس را کنار بگذارند …..ایکاش….!!

 4. یکی از کاندیداهای کلیبر خدآفرین وهوراند دکتر صمد جعفرپور

 5. به نظر بنده آقای الله قلی زاده نماینده دوره دهم خواهد بود

 6. به نظر بنده آقای الله قلی زاده نماینده دوره دهم خواهد بود

 7. مهندس شهرام شفیعی بطور حتم نماینده این دور از مجلس خواهد بود.

  چرا ؟

  چون اکنون “تنها” نیست. چون با پیگیری های مقامات عالی سیاسی کشوری مشخص شده حب و بغض های سیاسی در بررسی صلاحیت وی دخالت داده شده.
  شفیعی حامی مردم هست.
  آمده تا دوستی و مودت را به خانه ها برگرداند.

  انتخاب فتحی پور یا اله قلی زاده هیچ تفاوتی ندارد فقط “خودکار قرمز ” را از دست یکی به دیگری خواهیم داد.
  منتظر باشید و ببینید.

 8. مهندس شهرام شفیعی شایسته ترین و شاخص ترین فرد جهت شکستن طلسم ۲۰ ساله انتخابات کلیبر است. تا کی تکرار

 9. در نظر سنجی سعی کنید انصاف و امانت و انعکاس درست و بی طرفانه رعایت شود چون خداوند متعال ناظر اعمال ماست ودوم این که بقیه کاندیداهای قبلی نیز حق دارند در این نظر سنجی باشند یا نه یا این که این دو عزیز مستثنی هستند

 10. یاشاسین مهندس شفیعی

 11. جناب بیطرف
  اولا مهندس شفیعی نماینده این دور مجلس هست خیالتان راحت.
  خوشبختانه مردم از رقابتی که به عداوت تبذیل شده خسته شده اند دیگر بس است کینه … بس است دشمنی … بس است ریا … بس است فروختن سرنوشت مردم منطقه به چند روز حقوق گرفتن از کارخانه های کذایی ….

  مهندس شفیعی با کسی دشمنی ندارد کارنامه اش هم کاملا مشخص هست. دیشب خودشان در جلسه عمومی شان در کلیبر گفتند فردای پیروزی در انتخابات نهار را در منزل رییس ستاد فتحی پور و شام را در منزل ریی ستاد اله قلی زاده خواهم بود و مهمان ایشان خواهم بود.

  دوما اگر منظورتان از بی طرفی حمایت از جنابان حضرات هست در اشتباه هستید از کدام همدلی سخن میگوئید؟

  اما اگر منظورتان از همدلی حمایت از افرادی است که در این ۲۰ سال نان مردم را به توبره کشیدند … نخیر همدلی معنایی ندارد و به آن افتخار هم میکنیم که در مقابل ظالم و ظلم مقابله کردیم و میکنیم و خواهیم کرد.
  اگر منظورتان از همدلی شام دادن و وام گرفتن و استخدام شدن هست ما اهل باج دادن نیستیم.

  والا خیر اگر منظورتان از همدلی فرمایشات مقام معظم رهبری است من نوعی دربست نوکر شما هم هستم و منتظر قدوم پر مهر و برکت شما در ستاد مهندس شهرام شفیعی هستیم.

  • دوست عزیز : من ۵سال هست در این کارخانه کار میکنم وحقوق دریافت میکنم از اول شروع این کارخانه ها میگین کذایی، دریافت حقوق ومزایای هر پرسنل ساده سالیانه۲۴میلیون تومان است. کجااین کارخانه کذایی هست شماره ثبت،طرفدار قرارداد با شرکتهای معتبر ،داشتن کد کارخانه، داشتن کد اقتصادی و…. لطفا صادقانه حرف بزنید بنده با آقای شفهی دوست هستم احترام قایلم اما تازمانی که دکتر فتحی پور هست بصورت طایفه ای حمایت خواهیم کرد

 12. سلام! اگر باور داشته باشند که دوقطبی آقایان «قلی و فتحی» بن بستی برای پیشرفت هستند. گزینه سوم رای خواهد آورد.

  • سلام وفائی عزیزم
   رسیدمژده که ایام غم نخواهدماند
   چنان نماندست وچنین نیزنخواهدماند
   چون حاج آقافتحی پوردربلندپروازی یکه تازندودرریاست جمهوری شرکت کرده اندبه احتمال زیاددرمجلس خبرگان شرکت کنندوچون راه ورسم رئیس شدن رادرکمسیون اقتصادی باوجوداقتصاددانان آموخته است به همین شیوه رئیس خبرگان می شودکه هم برای خودش وهم برای منطقه افتخاری بزرگ است .بااین کاریکی ازقطبهاحذف شده وقطب دوم (حاج قلی )راهم جریان سوم به یقین حذف می کندومنطقه پیشرفت می کندوازبن بستی که فکرمی کنی خلاس می شویم دعاکنیدتاچننین اتفاقی بیفتد. لازم به ذکراست حاج آقابه پیشنهادوزیران نفت وراه ومعاون اولش ازریاست جمهوری انصراف دادندوبارهااظهارپشیمانی کرده اندکه اگرمی ماندم رئیس جمهوربودم .

 13. با سلام- با عنایت به اینکه ۱۲ سال آقای فتحی پور نماینده هستند و در این ۱۲ سال با وجود تحریم های ظالمانه بر علیه کشور عزیزمان و در نتیجه محدودیت منابع مالی در اجرای پروژه ها ، که برای همه ما اثبات شده ولی در مقایسه با شهرستانهای هم رده ،در شهرستانهای خداآفرین و کلیبر کارهای زیادی انجام شد . با تکمیل شدن اتوبان تبریز – اهر نوبت اجرای پروژه اتوبان اهر-کلیبر می باشد با عنایت به فراهم شدن زیر ساختها ،شاهد مهاجرت معکوس به شهرستانهای خداآفرین و کلیبر هستیم و ایران کشوری است که در آن رابطه حرف اول را میزند پس نماینده ای موفق و مثمر ثمر عمل خواهد کرد که روابط قوی با سران ۳ قوه داشته باشد و آن کسی نیست جز دکتر فتحی پور – با رفع تحریم ها ،دست آقای فتحی پور هم برای توسعه منطقه بازتر خواهد شد

 14. به نظر بنده نماینده دوره دهم اله قلی زاده است

 15. با سلام
  به اهل مهمان نواز وبیگانه پرست
  دیگر زمان عناد وجهل به پایان رسیده اگر….. را انتخاب کنید فکرنمی کنم طرحهای ناقص تاقیامت هم به پایان برسد.
  دوراندیش باشید به کسی رای بدهید که قولهای دروغین ندهد فقط به فکراطرافیان خود نباشد به فکر جوانان و همه آحاد همشریان باشد . به فکرآینده شهرمان باشد. واین میراث غلت جابجایی مدیران را که از…….به یادگارمانده ازسربیرون کند. این قدر به جان هم نیفتیدتعصب وطایفه گرایی راکنارگذاشته بگذارید انتخابات در فضایی سالم برگزار شودوکسی که به مجلس راه می یابد شخصی توانمندشجاع ودلسوزهمه ونظام وجامعه باشد ومدیون تبلیغات انتخاباتی طایفه خاصی نباشد تادراختیارآنان باشد.

  • سلام .جناب اینده نگردردوازده سال گذشته سدپیغام چایی به جایی نرسید.تله کابین که قراربودازبالای شجاع ابادگوسفندان زاویه راکنترل کنندبه جایی نرسید.پتروشیمی کفشن ایوی .کارخانه سیمان کرانلو.پالایشگاه قلی بگلو.گمرک خداافرین .کارت ترددمرزنشینان .اینهاازطرحهایی است ناقص مانده حتمانظرشمااین است که دوازده سال دیگرهم به این اقارای دهندتاطرح ناقص کامل شود.مردم دیگرفریب نمی خورند.شتردرخواب بیندپنبه دانه و……..

 16. سلام انتخابات این باربرخلاف تصوروپیش بینی صورت می پذیردهیچ یک ازکاندیداهای مطرح درنظرسنجی موفق نخواهندبودهردوبت اعظم حذف وکاندیدایی به مجلس خواهدرفت که فکرش راهم نمی کنیداصلاجریان دوقطبی ازتاریخ کلیبربرای همیشه محوومردم به ارامش خواهندرسیدباندبازی تمام.شایسته سالاری .ثبات شغلی شام ومیهمانی هاتمام .قانون مداری .نشاطاجتماعی .وهمه ازحقوق تساوی شهروندی برخوردار.برای موفقیت این کاندیداتاهفتم اسفنددعاکنید

 17. کلیبر مستعد جریان سوم نیست مختصری واقع بینانه فکر کنیم زمان میبرد ما به این حد برسیم باید بین بد و بدتر مردم یکی را انتخاب کنند هر چند که تو عالم سیاست هیچ چیزی بعید نیست

  • باجمله اخرت پاسخت رامیدهم واقع بین باش اگه دایره انتخابت راکوچک کنندکه خواهندکردهردوجریان بدوبدتررخت ازمنطقه برمی بندندانتخاب اول رامن وتونمی کنیم انتخاب می کنندتاازبین انهاانتخاب کنیم

  • حق میایدو باطل نابود خواهد شد

 18. حقعلی راستگو

  در انتخابات آتی فقط گزینه “سوم” رای خواهد آورد.

  این گزینه سوم اگر تائید صلاحیت شد شهرام شفیعی است.
  و اگر نه گزینه ای غیر از ایشان.

  اولا مدیر محترم سایت با عرض تشکر مجدد، جسارتا نظر سنجی رو به شکل زیر عوض تغییر بده :

  ۱ – قلی اله قلی زاده
  ۲ – مهدی راثی
  ۳- علی حمادی ( ایشان از حضور منصرف شده اند)
  ۴- اسداله قهرمانی فرد
  ۵ – شهرام شفیعی
  ۶ – ارسلان فتحی پور
  ۷- نوراله نورالهی

  دوما حمایت مدیر سایت از یکی از ۲ کاندید مشخصه کاملا مشهود هست

  ۱ – دو قطبی جلوه دادن انتخابات به نفع ۱ است .چون فکر میکنه دولت در مقابل ۲ از او حمایت خواهد کرد.
  ۲ – دو قطبی جلوه دادن انتخابات به نفع ۱ هست چون احمدی نژاد هم این کار را کرد.
  ۳ – دو قطبی جلوه دادن انتخابات حواس مردم را از گزینه ۳ غافل خواهد کرد پس به نفع۱ و ۲ هست.
  ۴ – دو قطبی جلوه دادن انتخابات به نفع ۲ است چون مردم از ۱ خسته شده اند
  ۵ – دو قطبی جلوه دادن انتخابات به نفع ۲ است چون فکر میکند مردم از ۱بسمت او خواهند آمد.

  ببینید مدیر محترم سایت و دوستان گرام:

  این موارد درست هستند ولی نخ نما شده اند.
  مردم حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند و آبش احمد از دست این عزیز والاگهر خسته اند.

  این دو عزیز هم تا در توان داشته اند برای مردم منطقه خدمت کرده اند!!!

  اجازه دهند زین پس از تجارب ایشان استفاده کنیم.

  در انتخابات آتی فقط گزینه “سوم” رای خواهد آورد.

  این گزینه سوم اگر تائید صلاحیت شد شهرام شفیعی است.
  و اگر نه گزینه ای غیر از ایشان.

  • سلام جناب حامی مهندس شفیعی لطفاتکروی نکنیداولاازلیست پیشنهادی شماسه نفرش نمی اینددرضمن تاانجاکه من اطلاع دارم وباخودش صحبت کرده ام اقای بهادری ازمرکزشهرکلیبربااقتدارمی ایندتاسف میکنم من وتواین دکتربی مدعارادراین شهرنشناخته ایم اودارای تحصیلات دانشجوی دکترای علوم سیاسی است باگرایش جامعه شناسی سیاسی اودردوره پنجم مجلس ازتبریزودردوره ششم ازکلیبرموردتاییدبوده وشبهه ای درصلاحیتش نیست اومی گویدجامعه شناسی هستم که خودرابرای جراحی دردجامعه بیمارکلیبرمهیامیکنم ودرهفتم اسفنداین عمل جراحی رابابیش ازپنجاه هزاررای با موفقیت مبهوت کننده به پایان می رسانم وبرای همیشه به باندبازی درمنطقه خاتمه میدهم ومردم رابه خودی وغیرخودی تقسیم نمیکنم وچون نیاتم رضای خداست ونه کسب مقام .وازقشرمستضعفینم وحامی مستضعفان به یاری خدایم ودعای مستضعفین واسیب دیدگان بیست سال ماجراجویی حتماموفق خواهم بودوجریان سوم برای وی ارزوی توفیق دارد.والسلام

   • سلام ! با نظر مخترم شما موافقم . آقای دکتر علی بهادری قطب ها را در کلیبر خبر به مناظره دعوت کرده اند . کار خیلی هوشمندانه و سیاسی است . فرهنگ مناظره بهترین وسیله برای رسیدن به شناخت واقعی کاندیدا هاست . استقال از این فرهنگ نشان از اعتماد به نفس کاندیدای خود شناس.

 19. آقای جریان سوم نظرت بسیار محترم است اما مثل این که جنابعالی تو کلیبر زندگی نمیکنید و با خصوصیات این مردم آشنا نیستید رای دادن مردم کلیبر تلفیقی از منافع شخص و گروهی و طایفه ای است و تا زمانیکه این رویکرد اصلاح نشود راه به جایی نخواهیم بردمن به شخصه طرفدار قطب و جریان سوم هستم ولی هیهات که زمینه و بستر آن برای مردم فراهم نیست کی و چه زمانی این بستر فراهم خواهد شد بستگی به بیداری و هوشیاری و رسیدن به بلوغ سیاسی مردم کلیبر میباشد

  • سلام گرم خدمت کارمندمحترم
   نیم قرن است درکلیبرومنطقه هستم برخلاف تصورات مردمی شریف ونجیب وآگاه داریم .درست است عده ای دنبال منافع شخصی هستندوطالب اتوبوس .وام .ریاست .اماتعدادشان اندک است .زمینه وبسترفراهم است ومردم هم بیدارندبهتراست کارمندمحترم بردل مردم نزدیک شودتاسفره دلشان رابازکنند.می گویندازباندبازی بیست سال گذشته تنفردارندواین تنفرتلی ازباروت دردلشان انباشته که بامختصرحرارت به نفع جریان سوم درهفتم اسفندمنفجرخواهدشدوباندبازان باباندشان درمیان آتش ودودوخشم گرفتارخواهندشدواگرفرصتی باشدفراررابرقرارترجیح خواهندداد.ودرشب هشتم اسفندنه درخیابانهای کلیبربلکه درخداآفرین .آبش احمدوهوراندنیزشادی وپایکوبی وفریادوغوغایی است همه اینهانشان ازظهوربازیگری قدرتمندسیاسی است که قاعده بازی رابلداست واستراتژی سازماندهی وهدایت متنفرین رادردستورکارداردواومتنفذی است برمتنفرین آگاه .پس باجریان سوم همراه شوناامیدنباش کارمندعزیزظفرنزدیک است .

 20. حقعلی راستگو

  ارادتمند جریان سوم هستم.

  من حامی مهندس شفیعی نیستم اما واقعیت گرا، هستم.
  جناب بهادری مسئولیت ریاست ستاد مهندس شفیعی را در دور قبل داشتند و انشاالله باهمدیگر هم هماهنگ هستند.
  برای من نوعی مهندس شهرام شفیعی یا علی بهادری هیچ تفاوتی ندارد.
  از نظر من مهم حذف نگاه قحط الرجالی است.که مدیر محترم سایت این نگاه را ترویج میدهد.

  گزینه سوم رای خواهد آورد این گزینه شهرام شفیعی یا علی بهادری و یا حمئاله قهرمانی فرد باشه هیچ فرقی نداره

  • باسلام خدمت جناب راستگو
   ازاینکه به مااظهارارادت می کنیددستهای گرمتان راازدورمی فشاریم وازاینکه به نتیجه رسیده ایدجریان سوم رای خواهدآوردوسکوت فعلی آرامش قبل ازطوفان است نشان ازاندیشه مترقی ومدرنیته حضرتعالی است وهمچنانکه واقفیدبهادری وشفیعی هماهنگ هستندوتوصیه می شوداین دوبزرگوار(اقایان الهقلی زاده وفتحی پور)قبل ازآنکه مردم فهیم منطقه به نفع جریان سوم حذفشان کننداصلاثبت نام نکنندوشامهاومیهمانی های کذایی وریایی وگاهاتهدیدآمیزفریبشان ندهدچون دردل مردم جریان سوم موج میزندوانتخاباتی مهندسی شده درپیش است که نتیجه آن آرمانگرایان رامات ومبهوت ووافع گرایان راخوشحال خواهدکرد .همه باهم بارای حداکثری درهفتم اسفندحماسه ای دیگرمی آفرینیم .یاعلی …..

 21. به نظر بنده یک نفر از کاندیداهای احتمالی بنام حاج حسین قهرمانی فرد از کارشناسان استانداری در فرمانداری هوراند که یک فردفعال و اجتماعی و سوابق خوبی در اداره منابع طبیعی و … هم باشد برنده میدان باشد برای حوزه انتخابیه خوب است.

 22. این چند نفر چرا سایتو در مورد شفیعی شلوغ کردن ؟ باز مردم رو سرکار نذارن ، بذارن تایید صلاحیت بشه بعد تبلیغ کنن مردم گناه دارن تاوان حمایت از کسی رو بدن که خودشم نمیدونه صلاحیت میگیره یا نه …

 23. شایسته ترین کاندید در میان این کاندیداهای احتمالی حسین قهرمانی فرد کارشناس استانداری در فرمانداری هوراند می باشد

 24. ناظر جناب ناظر

  سلام جناب ناظر

  مگر جنابعالی احیانا از غیب خبر دارین که میدونین کی تائید صلاحیت میشه …کی رد صلاحیت؟

  کسی شلوغ نکرده اما “شفیعی ” اگر بیاد ” که میاد نماینده هست.

 25. مدیر محترم سایت دیگه تعلل جایز نیست دیگر کاندیدهای احتمالی هم حق دارند در نظرسنجی به اصطلاح شما باشندبیش از این خود را در معرض شائبه طرفداری از کاندیدای خاص قرار ندهید در نظرسنجی هم خدا را ناظر اعمالتان بدانید

 26. به یقین نماینده دوره دهم ازکلیبروخداآفرین وآبش احمدوهورانددکترعلی بهادری است چون حساب شده می آیدوروسای ستادومسئولین کمیته هایش راتعیین کرده وحرکاتش مخفیانه است هرچنددرشهرجلساتی تشکیل نداده ولی بامن که صحبت می کردخیلی امیدواربودوقتی ازجلسات فتحی پوروحاج قلی که درمنطقه تشکیل می شودپرسیدم جواب دادند:رقبای من اینهانیستنداگردرپیروزیم ده درصدشک داشتم واردمیدان نمی شدم تعجب میکنم چقدرامیدوارندخداکنه این همکارفرهنگی شکست نخوره .

 27. توحید جان شوخی که نمیکمنی؟مختصری قدرت تحلیل داشته باش آقای بهادری هم برای خودش جایگاهی دارد و محترم است ولی واقعیات منطقه چیز دیگری را نشان میدهد خودم بشدت طرفدار جریان سوم هستم ولی انتخابات دو قطبی است بین بد و بدتر یکی باید انتخاب شود

  • کارمندعزیز
   نظرمحترم شماراتلفنی من به اقای بهادری گفتم خندیدندوفرمودندشماآنچه راکه من امروزمی بینم دراواخربهمن ماه خواهیددیدنه تنهابرای هشتم اسفندبرای هفتم خردادسال آینده (مراسم سوگندمجلس)برنامه دارم فقط درانتخاب کمسیونم دودل هستم که درآموزش وتحقیقات باشم که معلم هستم یادرکمسیون امنیت ملی وسیاست خارجی با
   توجه به مدرک تخصصی دکترام که علوم سیاسی است .گفتم مومن شوخی نکن میدانی طرفدارسرسختت هستم گوفتندلعنت برشکاک تلفن راقطع کردند.

  • کارمندعزیز
   قدرت تحلیل آرامنطقه راداشته باش جریان سوم الان بین سی و پنج هزارتاچهل وپنج هزاررای داره وبعدازثبت نام ازمرزپنجاه هزارهم بالامیره به غوغای بت های اعظم توجه نکن رای این دوالان درمرزبیست هزاره جریان سوم ازپانزدهم دی ماه روزبه روزاوج می گیره مطمئن باش هردوقطب طبل توخالی هستند.امیدوارباش دکتربهادری نماینده دوره دهم کلیبرهستندوسکوت فعلی اش تاآنجاکه باماهماهنگ است واطلاع داریم رصدعملکردرقبا وتهیه استراتژی وآتش تهیه مناسب وپاتک به موقع است لطفاباجریان سوم همراه شویدفکرمابه فکردکترباوجودکاندیداهای احتمالی نزدیک است .

 28. سلام برمحضرمدیریت محترم کلیبرخبر
  لطفاجریان سوم رانیزدرنظرسنجی قراردهیدنظرسنجی شمافعلاترویج دوقطبی وآنهم جانبدارانه وبه نفع ارسلان فتحی پورمی باشددرصورتیکه درصدهای این نظرسنحی برخلاف افکارعمومی است ونتیحه انتخابات عکس این درصدهای شمارانشان خواهددادوجریان سوم بافاصله آرازیادموفق میدان خواهدبودوتنهاسه گروه قلیل :۱کسانیکه اتوبوس ووام گرفته اند۲_کسانیکه بدون داشتن شایستگی وتوان مدیریت به شوخی تاریخ منطقه وسفارش حاج آقارئیس شده اندو(افکارعمومی )نسبت به این گروه تنفردارد۳-لیسانس هاوفوق لیسانس هایی که دریوزبندبدون شناخت جایگاه خودبه کارگری مشغولندودامادحاج آقا(معصوم نجفیان )که یکشبه راه صدساله رطی نموده وتامدیرعاملی شرکت بزرگ دخانیات ایران به سفارش رحیمی رسیدندو…..وآن سیمان فروش مشهوری که تئوریسین حاج آقاست وتمامی تصمیم گیریهای کلیبرومنطقه درانبارسیمانش گرفته می شودواندکی ازمعلمانی که بدون توجه به منابع مالی پیراهن وچادری که ازحاج آقاگرفته اندوغاصبینی که بدون شایستگی حق وحقوق همکاران فرهنگیشان راپایمال ومدیریامعاون مدسه شده اندبه حاج آقارای خواهنددادکه تعداداین افرادبافریب خوردگان جدیدکل آراشان به ده هزارنخواهدرسیدپس واقع بین مدیرمحترم سایت خداوندبه شماتوفیق عنایت فرماید.والسلام علی من اتبع الهدی

 29. دکترعلی بهادری

  بعنوان داوطلب احتمالی نماینگی مجلس ازحوزه کلیبر_آبش احمد_خداآفرین وهورانددردوره دهم مجلس آماده مناظره قبل ازثبت نام باآقایان:الله قلی زاده وفتحی پورپیرامون جایگاه نمایندگی مجلس ونقدعملکرد۸و۱۲ساله بزرگواران درمساجدجامع مناطق فوق الاشاره بااطلاع رسانی قبلی وباحضوراقشارمختلف مردم هستم درصورتی که قانع کنندثبت نام نمی کنم ودرصورتیکه قانع کنم ومردم تائیدکنند ثبت نام نکنندومیدان رقابت رابه بنده حقیرونیروهای تازه نفس واگذارکنندو……یاعلی

  • سوالاتی دارم جناب دکتر بهادری
   چرا در مسجد جامع حاضر به نقد عملکرد صاحب نام های مناطق فوق الاشاره هستید؟ چرا باید عملکرد ۸ و ۱۲ ساله نقد شود چرا آن زمان که به عقیده خودتان راه حل در ذهن شما جرقه خورد به گوش رجل سیاسی نرسید ؟ چرا نیرو های تازه نفس به هنگامه بحران و التهاب ها به یاری نیروهای ذی نفوذ و صاحب توان سیاسی نشتافتند ؟ با این تفکر کلا مشکل دارم ، چرا نمایندگان ما در آستانه انتخابات مدعی اصلاحات می شوند و آگاهی خود را نسبت به امور جاری به رخ مردم آسیب پذیر می کشند .
   خدایی نا کرده و نا خود آگاه ذهن به سمتی هدایت می شود که منافع جایگاه نمایندگی است که افراد را به میدان رقابت می کشد !

   • دکترعلی بهادری

    سلام گرم خدمت حامدخان
    درپاسخ سئوال اولت عرض کنم که مامسلمانیم ومسجدمکان مقدس است ان شاءاله باوضوهم می آیندو….عملکرد۸و۱۲ساله منظورجناب الهقلی وفتحی پوراست که داوطلب دوره دهم هستند.نمیدانم منظورتان ازرجل سیاسی کیست .من تازه نفس نوعی بحران موجودرابعنوان پزشک سیاسی که دردی است عظیم می شناسم راست می گویی برادردرمانش رانیزمیدانم اماپناه بردن به ذی نفوذهادراین مقطع که محافظه کارندو لیبرالیزم دردمارادرمان نمی کند.فرموده ایدبااین تفکر کلامشکل داریدواضح تربفرمائیدچه مشکلی دارید.واحتمالامنظورتان ازنمایندگان مدعی اصلاحات کاندیداهاباشدکه آگاهی خودرابه رخ میکشندماازاین دسته نیستیم اتفاقاخیلی دلم می خواست ناشناخته بمانم امااحساس تکلیف اجازه نداددرپاسخ سئوال آخرت به صراحت اعلام می کنم طالب هیچ منافعی شخصی نبودم همیشه دنبال منافع ملی بوده ام اماسعدی وقتی می گویند:بنی آدم اعضای یکدیگرند-که درآفرینش زیک گوهرند.چوعضوی بدردآوردروزگار-دگرعضوهارانماندقرار.ای برادرچطوردرداعضای بیمارجامعه سیاسی کلیبرراببینم وآرام وقرارداشته باشم .اماباهمکاری دوستان وبابرنامه ریزی منظم وحساب شده نتیجه دلخواه دوستان رادرهفتم اسفندرقم خواهیم زد/مارافراموش نکن ای دوست .

    • آقای دکتر ممنون
     اما سوال بنده در مورد مسجد جامع در خصوص شخصیت مکان و آداب ورود نبود ، منظور اینکه چرا کار باید به جایی برسد که(( مناظره)) اتفاقات تلخ را به چالش بکشد آن هم در حضور عموم، به نظر بنده مناظره فقط تخریب و تشویش افکار عموم است جهت کسب آراء ۵۰ – ۵۰ ، و اینکه چرا از معلومات وقت خود ( یا همان درمان )در زمان حضور نمایندگان قبلی با تشکیل نشست و جلسات خصوصی با خود این افراد استفاده نکردید و با حکم و امرهم شوراء بینهم منافع ملی را نجات ندادید حتما التزام نجات هم نوع یا بنی آدم این است که منصبی به ما بدهند ؟ یعنی چرا آن موقع که مشاهده میشد بیت المال در حال حیف و میل است تا نمایندگان ذی نفوذتر شوند به این امید که مردم بازده فعالیت های آنها را شاهد باشند ،آن موقع پیشگیرانه برخورد ننمودید . البته یکطرفه به قاضی نمی روم و جنبه و پذیرش نمایندگان قبلی را در خصوص شورا نمیدانم ولی میدانم کسی که مدعی پزشک سیاسی بودن و حامی منافع ملی را دارد حتما از پس ناملایمتهای سیاسی از این قبیل بر خواهد آمد
     من صاحب افکار عوامانه هستم آقای دکتر شاید اصطلاحات یا حرف هایی که میزنم بعضا غلط و دارای خطا باشد مانند رجل سیاسی و از ایت قبیل چون تحصیلات سیاسی ندارم اما این انتظار را دارم در حد و اندازه خودم تفهیم شوم که قطب سومی برپا نخواهد شد اگر به کسی جز این دو قطب رای بدهم !؟ کل سوال من همین خط آخر است
     ممنون که حوصله کردید و پاسخگو بودید

     • دکترعلی بهادری

      سلام حامدعزیزم
      ایده ات محترمه .فراموش نکن ازمنظرجامعه شناسی سیاسی انقلاب درجامعه ای صورت میگیردکه زمینه هاوبسترلازم فراهم شود.بازیگر قدرتمندسیاسی افکارمخالفان وناراضیان ومتنفرین آن جامعه رااگراختلاف سلیقه داشته باشندبه هم نزدیک کندبه این بازیگرمی گویندفرمانده یاژنرال یارهبر.وشرایط زمان رانبایدفراموش کرد.گروهی ازنمایندگان حاضرنیزمی پذیرند که باپول رحیمی وجابرابدالی به مجلس درادوارحاکمیت جریان انحرافی راه یافته اندوتاامروزتاتوان داشته انددرقبال دولت روحانی ایستاده اند.دولت تغییریافته واکثریت نمایندگان فعلی نیزقادربه وروددردوره دهم نیستند.جریان سوم بایدهمدل وبیدارباشندودرآخرکاری کنندکه عارف به روحانی کردمطمئنم جریان سوم باقدرت فزاینده شکل خواهدگرفت باکمی ایثاراز۱۵دی ماه به بعد.وشماهم امیدوارباشیدفقط اصل غافلگیری درقواعدبازی رابه خاطربسپار.جریان سوم پیروزهفتم اسفنداست شک نکن .دررابطه باحیف ومیل بیت المال درجریان نیستم اگرسندداشتم حتماپیگیرمی شدم .شمافکرمی کنیداین نمایندگان قبلی حاظربه پاسخگویی بودند؟یاددارم درکودکی مادرمرحومم وقتی به آتش نزدیک می شدم (جز)می گفت ومی ترسیدم کمی که بزرگ شدم دیگربه جزهاعادت کرده بودم ونمی ترسیدم وکمی که بزرگتر شدم خوخوهای زیادی رامشاهده ولمس کردم ازپس ناملایمات سیاسی نیزبرمی آیم چون به واژه های :(جز.وخوخ )خوگرفته ام وامروزنه ازجزونه ازخوخ هراسی ندارم ونیتی جزسرافرازی وعزت ندارم ودعادارم بارالهااگردرمجلس عزتم راازدست خواهم دادوفاسدخواهم شدومایه ننگ ملتم خواهم شداین مجلس رابرایم قسمت نکن تاابدوخدایانظری جزبه لطف ورحمت توندارم تااینجاپاک زیسته ام وپاکترمرابپذیر.ازاطاله کلامم تونیزبگذرحامدجان .

   • سلام حامدخان! آنموقع هم بنده و هم جنابعالی بلوغ فکری نداشتیم به جای رای به فکر و اندیشه به کارت هدیه و مرغ پرکنده رای می دادیم . حال رجل سیاسی شدیم. اما برادر چه اشکالی دارد که مردم آسیب پذیر را آگاه کرد . چنین حرفی را نباید زد . چراکه به ما می خندند. اگر بگوییم که بعد از ۲۵۰سال حکومت ستم شاهی چرا انقلاب کردیم برای ما نمی خنددند ؟ تمامی اموراتی که جنبه اصلاحی دارد باید اصلاح شود. انتقاد سازنده مورد تایید حضرت امام (ره) نیز بود. آبادانی کشور برپایه فکرهای آزاد اندیشی است. چرا طالب خفه گان و زندگی استبدادای باشیم؟ آنهم در کشوری که برای رهایی از زیر یوغ استبداد و استعمار و پرهیز از زندگی استثماری هزاران شهید گرانقدر تقدیم آزادی مردم این مرز و بوم اسلامی کرده است. بنده خودم را توصیه می کنم که به فکر و اندیشه نو و تازه ی کاندیدا رای بدهم . نه اینکه قدرت دارد و یا داشته است.

    • آقای دکتر چیزی جز مغلطه و سفسطه تحویل بنده و خوانندگان نشد بگیرید تحویل نظر عزتالله خان را .
     دیگه چیزی ندارم بگم فضا شدیدا مسمومه من تمامی نظراتم را پس میگیرم .
     من الله توفیق
     انشالله که خیر پیش بیاد

 30. ناصر - خداآفرین

  سلام بر مدیر محترم سایت
  علیرغم درخواست متعدد خوانندگان سایت مبنی بر ضرورت بی طرفی در امر اطلاع رسانی پیرامون اخبار انتخابات در حوزه کلیبر خداافرین اما بنظر می رسد که گوش شنوایی برای این مسئله وجود ندارد غافل از اینکه این موضوع به ضرر کاندیدایی مورد حمایت شما و منطقه کلیبر نیز می باشد.لذا بعنوان یکی از شهروندان کلیبر درخواست می کنم در این موضوع مهم به انتخاب دقیق و درست مردم کمک کنید و نسبت به معرفی دقیق کاندیدها اقدام نمایید و در نظرسنجی هم جانبدارانه برخورد نکنید و اسامی سایر کاندیدها را هم قرار دهید تا مردم دقیق در جریان باشند و حداقل در فضای مجازی به گزینه مورد نظر رای دهند.

 31. جناب دکتر بهادری با پیشنهاد شما موافقم ولی جنابعالی در مقاطعی با یکی از عزیزان همدم و هم دل بودید رفتار تان را در این مورد چگونه توجیه میکنید توضیح دهید ما قانع شویم بعد ما با دل و جان آماده شنیدن و دیدن مناظره شما هستیم اگر آقایان دو قطبی ا علام آمادگی کنند

  • دکترعلی بهادری

   سلام خدمت کارمندعزیزم
   راست می گوئیدمن هم درمقطعی اززمان چون شماازمیان بدوبدتر.بدراانتخاب کرده ام من معلم هستم دراواخردوره ششم دخالت های فزاینده حاج قلی درآموزش وپرورش خصوصاکلیبرومدیریت مدرسه راهنمایی مطهری مرابه دخالت درانتخابات هفتم کشاندوبه نفع فتحی پور.وبعدازموفقیت به حاج آقاتوصیه کردم درعزل ونصب هادخالت نکن .اماچون کارمندمحترم مثل اینکه به حافظه تاریخی مراجعه نکرده این سئوال رانموده اندجهت اطلاع اعلام میکنم :مخالفت من بافتحی پوربه موقع نصب فرماندارپیشین (اصغرپوربره ده )شروع شدکه گزینه مناسبی نیست وتاکیدحاج آقااختلافات راعمیق کرد.اگرمنظورتان این باشدکه شایدبه بنده چیزی نرسیده به مخالفت برخاسته ام برخلاف تصورشماها درهرزمان پیشنهادات زیادی هم شده که قبول نداشته ام واگریکی ازاین پیشنهادهاربه شمامیدادندنه یکی بلکه ده تاقربانی گوسفندپیش پای حاج آقامیکردید . اعتقادم براین است مقا م راخداباید به انسان بدهدنه بنده . وشماهم بنده رابهترمی شناسیدواگرازاین آقاهادعوت به مناظره کرده ام برای روشن شدن واقعیت های پنهان است ودرپایان توصیه میکنم برای مزبدسوادخود۲واحدروانشناسی شخصیت ۲واحدمردم شنناسی و۲واحدحقوق برای شناخت شخصیت انسان وذات انسان و قضاوت صحیح بگذرانید تاشناخت وقضاوتتان به روزشود. واگرحاج آقاهامناظره راپذیرفتند که درخودتوان پذیرفتن ندارندحاضرم کارمندمحترم نیز مجری باشدتاازنزدیک واقعییت هاراببیندوقضاوت کندواگرامروزبعنوان داوطلب نمایندگی مجلس واردمیدان شده ام :الف_احساس تکلیف ب _عدم قبول بدازمیان بدترکه حذف هردوقطب رابرای آرامش وپایان دادن به باندبازی لازم میدانم .ج_باتفکر تغییرمی آیم تغییرفضاازبدتربه عالی .کارمندعزیزغرض ومرض راکناربگذاروبامن همسوباش آن وعده ای که به شمادرخواب وبیداری میدادندکه فردی می آیدقوی وباقدرت وبه این دوقطبی خاتمه میدهددکتربهادری است تعقل وخردرابکارگیریدودرهفتم اسفندآری بهادری بنویسید.موفق باشیدکارمند….

   • وجدان بیدار تاریخ خیانت روشنفکر نماها را در حمایت از عناصر بی کفایت و مسلط کردن این افراد بر سرنوشت مردم مظلوم منطقه را قطعا فراموش نخواهد کرد. امثال آقای بهادری همیشه در انتخابات ها دنبال منافع خود بوده اند آنها هیچ وقت اجازه ندادند مردم بی چاره در انتخاب شان آزادانه عمل بکنند. اگر مردم تحت فشار نبودند قطعا نتایج این نبود که در بیست سال گذشته شاهد آن بوده ایم . امثال ایشان لطفا احساس تکلیف نکنند و اگر دلشان برای مردم می سوزد در این مسئله سرنوشت ساز دخالت نکنند. که دخالت آنها موج یاس و فرار نخیگان و نابودی منطقه را در چند سال گذشته در پی داشته است ایشان و همقارانشان در خیات های چند سال گذشته شریک هستند.
    حالا منافع شان تامین نشده ادعاهای دیگری مس کنند کما اینکه موضعگیری های شهرام خان نیز در گذشته بهتر از آقای بهادری نبوده است الان دایه مهربانتر از مادر شده اند.

    • دکترعلی بهادری

     سلام خدمت اکبرخان
     من هیچگاه مدعی روشنفکری نکرده ام آدمی گرباکفایت باشددیگری رابه بی کفایتی متهم نمی کندماهم کسی نیستیم درسرنوشت مردم دخالت کنیم اگردنبال منافع بودم مطمئن باش این منافع حاصل شده بودزاویه دیدت رابزرگ کن وبعدقضاوت کن ماچکاره بودیم اجازه ندهیم مردم آزادی عمل داشته باشند.احساس تکلیف کرده ام ومی آیم شماچکاره هستیدبرای من تعیین تکلیف کنیدشمایک رای بیشترنداریدمی توانیدآن رابه دیگری دهیدخائن شمائیدودیگران رامتهم به خیانت می کنیدوازآن وطن فروشان وخائنانی هستیدکه همیشه دلتان به بیگانه تپیده است وراست می گوئیدباشماهمیشه اختلاف فکروسلیقه داشته ایم هرگاه ناکامتان گذاشته ایم این بارنیز……..

     • ادب مرد به ز دولت اوست
      آیا این ادبیات شایسته فردی است که ادعای نمایندگی مردم را دارد؟؟؟؟؟

 32. اولا”آقای بهادری بنده فقط یک سوال کردم برای رفع ابهام ،و جنابعالی نیز جواب دادید حالا افکار عمومی چقدر قانع شد بماند.دوم اینکه شما از کجا به بیسوادی بنده پی بردیدکه توصیه میکنید چند واحدی را پاس کنم سوم اینکه ظرفیت خودمان را بالاببریم

  • دکترعلی بهادری

   سلام کارمندعزیز
   من چنین نگفتم که خدای ناکرده شمادراین عصروآنهم درکلیبرکه میزان باسوادی بالاست بیسوادیدولی ازاین ناراحتم که سوالتان کمی رنگ غرض داشت دراین برهه اززمان .دوست عزیزتاسف میکنم درکلیبرهستیدشخصیت بنده راارزشیابی نکرده ایدوآن شخصی که من دردوره هفتم حمایت کرده ام هرزمان وازهرحیث خودم رابالاترازآن میدانم وامروزکه واردمیدان شده ام نیزنمونه اش می باشدوظرفیتم بالاست اماانتظارم ازشماهابمراتب بالاتراست قضاوتتان خوب باشدانتظارزیادسبب توصیه گردیده مراوموقعیت مرادریاب .نظردیگری نداشته ام مراببخشیدبه بزرگی خود.مرادعاکنیدتاپیروزیم نیتی جزخدمت ندارم .

 33. سلام جناب آقای دکتربهادری واقعامابه اینکه فتی خان وقلی خان را مخصوصا”فتی رابه مناظره دعوت کنید با جان ومال وتمامی اهالی محترم حوزه ی انتخابییه درحمایت از همشهری عزیز مضایقه نخواهیم کرد بیشتر اهالی منطقه جنابعالی را بهتر میشناسند واین مناظره را طوری برنامه ریزی بکنید که مردم ببینند در این ۱۲ سال چه بدبختی برای این منطقه بوجود آورده.و اگر هم مصلحت باشد فیلم مناظره را به خدمت رهبر عالیقدر بفرستید وبه سه قوه هم ارسال کن وهمه ی ایران ببینند دراین منطقه از میهن اسلامی ما در این سالها چه مشکلات وگرفتاری داشته ایم واین راهم بگوییم که این که شما آنهارا به مناظره دعوت کردید ما به یکی از کاندیداهای محترم پیشنهاد کردیم ترسید وقبول نکرد .واز ایشان قطع همکاری کردیم .الان مطالب شما را خواندیم خیلی امیدوارشدیم که یکی کاندیدها آماده است انجام بدهد واگر لطف کنی هماهنگی بکنی از نزدیک ببینیم آرزوی موفقیت برای شما برادر عزیز ودلسوز که بتوانید این بار این موروثی بودن انتخابات کلیبر را در مرحله ی دهم به خودش اختصاص بدهد. با حمایت مردم فهیم وجوانان وهمه وهمه …انشالله با توجه به لطف وعنایت خداوندمتعال و باریتعالی ودهنده ی مقام ومنزلت به انسانها …

 34. سلام ! آقای دکتر علی بهادری ، دعوت به مناظره بهترین راه برای شناخت کاندیدا های محترم است . اما دراین میان جسارت کاندیدا دربیان واقعیت هایی که ممکن است حتی به مذاق مسئولین شهرستان هم خوش نیاید فراوان داریم . چرا که علاوه برمشکلات موحود جامعه مانند بیکاری، تورم و گرانی، برخی مشکلات دست سازی در منطقه داریم که سکوت مسئولین سبب پدید آمدن آنها گردیده است. لطفا درصورت تایید و شناسائی مشکلات دست ساز ، ضمن بیان نمونه ای از مشکلات یاد شده. چه راهکاری برای بهبود وضعیت موجود دارید؟

  • دکترعلی بهادری

   جناب عزت الله باسلام گرم
   این مناظره شایداصلا نه تنهامسئولان به مذاق کسانیکه اعتباردومیلیونی نداشتندوشب راتاصبح بایک پیکان مدل پایین درانتظارمسافراهربودندوچمدانشان رابرمی داشتندوامروزبه سفارش حاج آقاوام کلان دریافت وصاحب کشنده شده اندنیزخوش نیاید.درضمن شماکدام مسئولی رادرقلمروحاج آقامی شناسید(غیرازفرماندارمحترم کلیبر)که بدون سفارش حاج آقا مسئول شده ؟مهم بیان واقعیت است واطلاع مزیدمردم معمولادونوع مشکل داریم :عینی وذهنی که درساخت وتشکیل آن دست بشردخیل است .وخصوصاسفارش حاج آقاوبرای بهبودوضعیت موجودبهترین راهکاردست دردست هم دادن وتغییروضعیت موجوداست .کلیه مدیران جریان انحرافی بایدبروندوشایسته سالاری صورت گیردونماینده منتخب جدیددرهفتم اسفندبرابرقانون قانون گذارباشندوناظرودرامورمجریه دخالت نکنندآنموقع است که بوی مدینه فاضله می آیدوتفکیک قوامعنی پیدامی کندوکاربه کاردان سپرده می شودوجامعه پسامدرن صورت می گیردوآنگاه دکتربهادری برابرتخصصش به واکاوی جامعه سیاسی اش می پردازدوامورمسیرواقعی می پیمایدجامعه بانشاط می شودتاتحقق اهداف یاعلی ….

 35. واقعا متاسفم از کسی ادعای خدمت بمردم و تصدی مسئولیت سنگین نمایندگی ملت را در سر دارد اما هنوز یاد نگرفته با منتقدان چطور سخن بگوید….. توصیه بنده به جناب آقای بهادری که معلوم نیست از کجا مدرک دکترا گرفته اند و ادعای دکتری دارند اینست که در چنین اموراتی وارد نشوند چون که همراهی های کورکوزانه و منفعت طلبانه ایشان در گذشته از افرادیکه حائز شرایط نبوده و با همراهی امثال ایشان بر سرنوشت مردم مسلط و گرفتاری های متعددی ایجاد کرده اند در اذهان مردم هنوز باقی است. اگر ایشان واقعا دلسوز اند برای انتخاب درست مردم زمینه سازی بکنند.

  • طرفدارآقای بهادرانی نیستم ولی فکر و ایده شان را میپسندم و راه نجات کلیبر در ورو دجریان و قطب سوم است در مورد مدرک ایشان هم فکر نکنم غل و غشی باشد در دانشگاه مورد تحصیل ایشان من هم تحصیل کرده ام اساتید بنام و قدری حضور دارند که شهره خاص و عام هستند اکبر آقا شما هم عصبانی نشو در یک جامعه دمکراتیک باید صداهای مختلف شنیده شود و این مردم هستند که مشخص میکنند کی باشد و نباشد دادن خونهای پاک شهیدان عزیز برای این بود که مردم بر سرنوشت خودشان تصمیم بگیرند به گفته معمار کبیر انقلاب میزان رای مردم است موفق باشید نظرات خوب و بدر دبه خور کشور و کلیبر را از یاد نبریم در جهت تعالی و توسعه ایران اسلامی .

   • برادر عزیز
    من مخالف حضور جریان سوم و پایان بخشی به این روند منزجز کننده کنونی نه تنها نیستم بلکه از این ایده هم بجد دفاع می کنم . اما متاسفانه مصیبت های چندین ساله منطقه ما در رفتارهای غیر مسئولانه برخی از مدعیان بوده و هر زمان منافع فردی و شخصی شان ایجاب می کند دور عناصر ضعیف و کم توان و باند باز جمع شده و روند توسعه همه جانبه منطقه را مختل می کنند. در حالیکه در تمامی مقاطع ما شاهد حضور عناصر حقیقتا شایسته و ذیصلاح و توانمند در صحنه انتخابات بوده ایم که به جهت مقید بودن شان به اصول اهل وعده هایی کذایی و باند و بازی نبودند و متاسفانه مورد اقبال عموم واقه نشدند.
    البته من آقای بهادرانی را می شناسم و برای ایشان هم در صورت ورود در صحنه آرزوی توفیق دارم البته با این اوصافی که عرض شد و با توجه به فعالیت گذشته ایشان بعید می دانیم مورد اقبال واقع بشوند

   • کارمند عزیز صرف داشتن مدرک نمیتواند برای مردم میزان انتخاب باشد آقای بهادری باکدام سوابق مدیریتی درخشان اظهار وجود میکنند اصلا سابقه ی مدیریتی حتی در سطح مدیریت یک نانوایی راهم ندارن اونوقت چگونه این ملت بدبخت سرنوشت خودرا به چنین آدمی بسپارد
    ایشان فقط سیاستشان جذب آرا ازطریق تخریب دیگران است که آن هم از نظر قانون وهم ازنظر اخلاق ناصحیح وناثواب است
    حال اگر دارد روکند
    گرمحک تجربه آید به میان تا سیه روی شود هرکه دراوغش باشد

    • دکترعلی بهادری

     باسلام خدمت آقای دلسوز
     ۲۶سال معلم بودم فرزندان معصوم مردم رادرکلاسهایی مدیر یت کرده ام که آقای دلسوزبرای مدیریت ۲تابچه اش مشکل داردونظرتان رادرمجلس دهم مطرح میکنم تابه شرایطانتخاب شوندگان مدیریت رانیزاضافه کنند.توفقط یک رای داری ومی توانی به دیگری بدهی .غرض ومرض راکناربگذارباتخریب بهادری به جایی نمی رسی .ازانتخاب یدک دلسوزت مشخص است درفرهنگ مااسم کچل رازلفعلی کسی که حق دیگران رامی خوردنقدعلی نابیناراعینعلی وخائن رادلسوزخطاب می کنندو……..

  • دکترعلی بهادری

   سلا خدمت اکبرآقا
   نظرات محترم منتقدین رامی پذیرم وازپیشنهادات سازنده استقبال میکنم .امامعارض بامنتقدفرق داردازتمامی پیامهای شمابوی کینه وتخریب ودشمنی می آیدازآن منفعت هایی که من تاحالابرده ام لطفایکی راروکن مردم بدانندکه راست می گویی تودرچه جایگاهی هستی که به من توصیه کنی ومن چکاره هستم که به مردم بگویم .به این رای بده وبه آن رای نده نوک کفشت رامی بینی انتخابات درهفتم اسفنداست و……

 36. سلام خدمت همشهریان عزیز بیایید دست به دست هم دهیم آقای دکتربهادری راکه قطب سوم خوبی است واز نوشته هایش معلومه واقعا تابحال در ادوارگذشته کسی بوده دعوت به مناظره بکنه مطالب بالاتر از عزت الله راه ما نوشتیم نه از آقای بهادری جواب شنیدیم نه از سایرخواهشمندیم درهرجاومقامی که هستید باید خودمان را دربرابر خدواند متعال قرارداده واین را بدانیم که الگویی همچنان مولاعلی (ع)را درکارهایمان درنظرگرفته انتخابی راانجام دهیم تادرآینده پیش فرزندانمان ومردم فهیم شرمنده نشویم دیگر بس است از فتی وقلی حرف زدن موفق باشن آقای بهادری و با ایشان همکاری ونظرات سازنده ای به اشان بگوییم….

  • دوستان سلام
   بااحترامی که به مقام علمی آقای بهادری قائلم بعنوان یک شهروند عرض میکنم که علیرغم استقبال از گزینه ثالث برای نامزدی نمایندگی منطقه درجواب دوستان بایدعرض کنم ایشان(بهادری مشهور به علی وکیل) شرایط ومقبولیت اجتماعی لازم را برای تصدی جایگاه نمایندگی مجلس را واقعا ازدیدگاه مردم ما ندارند وبا شناختی که از دوران کودکی از ایشان دارم مشارالیه از نظر برخورد واخلاق (روابط عمومی واجتماعی ) باخوشان نیز مشکل دارند چه رسد باینکه رسالتی بدین بزرگی را مردم به وی بسپارند واین بحث مناظره های این بزرگوار تداعی خاطراتی تلخ را دراذهان عمومی مینماید، خاطرات آن مرد را که با بگم بگم هایش در رسانه ی میلی بذر فتنه را دراین مملکت کاشت
   پس مشکل ما ملت هم فقط همواره این بوده است که زود باوریم وفریفته حرفهای قشنگ، قشنگ و الفاظ وآرایه های ادبی وکلامی میشویم وبدین سبب هربلایی سرمان میاید به خودمان برمیگردد یعنی دریک کلام :
   «خود کرده را تدبیر نیست»
   مگر اعجازی رخ دهد واز شایسته های این ملت یکی پادرمیدان نهاده ومردم نجیب حوزه ی انتخابیه کلیبر، هوراند،خداآفرین وآبش احمد نیز با صلاحدید بزرگان وریش سفیدان ومعتمدین وفرهیختگان خود از این شخص حمایت وبا اقتدار نماینده ای از هرحیث لایق وشایسته راهی خانه ی خویش(مجلس )نمایند
   بامید فردایی روشن برای سرزمین زیبایم

   • دکترعلی بهادری

    جناب دلسوزسلام
    ازفرمایشات مقام عظمامشخصه که غیرازخودشخصی رابزرگ مردوشایسته وموردقبول عام وخاص نمیدانی .پابه میدان بگذاروبیااگرمردم نجیب وآگاه ماشماراقبول کردندواقبال عمومی به نفع شماباشدمطمئن باش به نفع شماثبت نام نمی کنم وتاتوان دارم ازشماحمایت میکنم .امامشکل این است که کسانی درخودتوان آمدن به عرصه رانمی بینندوبه کسانی که می آیندبه جای پیشنهادهمکاری وهمدلی آیه یاس وناامیدی می خوانندوسبب شده اندکسی جرات حضورپیدانکندآقای دلسوز.مشخصه طرفداریکی ازبت های اعظم هستی وازمناظره نگران .ازحرفهایت مشخص است مراازکودکی میشناسی ازروابطعمومی واجتماعی بنده خبرداری شمابهترمیدانید:باشراب خواروقماربازومعتادواعیاش وخلافکارقدمی برنداشته ام درکارخودم بوده ام وباهرکسی همسونشده ام اگرمنظورشماروابطعمومی واجتماعی نداشتن باگروههای فوق باشدراست می گویی اماشرکت درمجالس خیروشرمردم باشدانصاف نمیکنی آقای دلسوزودرپایان بدان نماینده دوره دهم هستم اگرتوان نداشته باشم ازشماکمک میگیرم .پیشنهادسازنده بده ان شاءاله که دلسوزهمه هستی .

 37. دکترعلی بهادری

  سلام خدمت اکبرآقا
  من ادب دارم امامثل اینکه نمی دانی مفهوم چیزهایی که نوشته ای من فقط پاسخت راداده ام ۷۰واحد انواع روانشناسی پاس کرده ام تااکبرهادهان بازکنندحرف آخرش رامن میدانم .منظورشمامشخصه .شمامیخواهیدداوطلب نشوم بیایم به کاندیدای موردعلاقه شمارای بدهم وبه نفعش کارکنم تاشمابه مقصدومنظورتان برسیدپس شمادنبال منافع هستیدنه من .متهم نکن مراوتاجایی که میدانم کاندیدای موردعلاقه شمادراسامی سبدهای ۷اسفندنخواهدبودوشمانیزباخانه تکانی درافکارتان ان شاءاله به بهادری رای خواهیددادبه امیدآن روز…..

  • راستی آقای مثلا دکتر بهادری شما چگونه ادعای نامزدی مقام قانونگذاری مینمایید که هنوز به این نکته واقف نیستید که از نظر قانون اساسی وقانون انتخابات کشور برگزاری چنین مناظره هایی نوعی تبلیغات له ویا علیه احدی از نامزدین احتمالی محسوب وخلاف قانون است وبا خاطیان بایستی برخورد قانونی صورت پذیرد اولا جنابعالی سعی کنید مطیع وآشنا به قانون باشید وعامل بدان وبعد، از موضع تواضع حرف بزنید خودرا زیاد دکتر دکتر خطاب نکنید مستحضرید که هم از نظر نگارش وهم از نظر محاوره ای وهم از نظر عرف صحیح نیست
   حالا اگر با به به وچه چه عده ای (البته آنهم اگر به تمسخر نباشد) علاقمند به طرح ایده های خود هستید شماهم با برگزاری متینگهای غیر قانونی شبانه، مثل سایرین ابراز وجود کنید دوست عزیز باحضور مکرر در دفتر آقای فرماندار خودرا فریب ندهیداین ملت شعور دارند شمارا بخدا به شعور این ملت شریف توهین نکنی

 38. سرباز گمنام امام زمان(عج)

  جماعت تا کی میخواهید فریب وعده های پوچ این دنیا رو بخورید بخودتون بیایید
  تا حالا شده کسی برا امام غریبش در منزلش جلسه ای گذاشته باشه
  ودر پیرامون غیبت وغریبی امام غریبمون حرفی زده باشه؟؟؟؟؟؟
  نخیر…
  هیچ کسی بفکر مولای غریبمان نیست همه بفکر جیب ومنافع شخصی خودشون هستند به همین جهت هر روز برکت از زندگی ها برداشته میشه
  ما انسان ها مخصوصا در زمینه انتخاباتی بجان هم می افتیم تایکی رو را برا خودمو بزرگ کنیم غافل از اینکه بعد که فرد مورد نظر به جایگاهش رسید باز همان ما ملت هستیم که بایدبا در دست داشتن کاسه گدائی دنبالش بدویم تا شاید فرجی شد
  نخیر این رویه اشتباه محض وغفلتی بزرگ هست
  تا دیر نشده فکری بحال خود وآخرتمان هم بکنیم وروزی حداقل بخاطر خون امام حسین(ع)دعای ظهور منجی عالم بشریت رو بخوانیم
  من بازم توصیه اکید دارم بازیچه چند نفر نشید که بعد حرکت کردن قطارش روی ریل باید دنبالش بدوید….
  هرکسی بیاد نمایندتون بشه چند نفر اطراف خودش رو تقویت میکنه بدون در نظر گرفتن عدالت
  دوران بردگی رو تمام کنید محض رضای خدا
  یا لثارات الحسین

  • دکترعلی بهادری

   باسلام گرم خدمت سربازگمنام آقاامام زمان (عج )
   همه فرمایشات حضرت عالی راقبول دارم .ولی فراموش نکنیم درادوارگذشته نمایندگانی بودندکه یکی رامی شناسم شماره موبایلش راداشتم روزی زنگ زدم شنیدم واگذارشده .بنحوی تماس گرفتم علت واگذاری راخواستم درجواب شنیدم :برای مراسم ازدواج پسرم پول کم آوردم و…..آزدوره پنجم به بعداینجورشده ونظارت وکنترلی هم نیست .بعنوان داوطلب احتمالی نه وعده ووعیدمیدهم نه باندبازی میکنم درکارمجریه درصورت موفقییت تنهانظارت میکنم روش غلط نهادینه شده راکنارمی گذارم به اصل قانونگذاری ونظارت اعتقاددارم بخدادرفکرجیب وفامیلهانیستم .یک دوره بیشترنماینده نمی شوم واین یک دوره رابرای آرامش منطقه تکلیف میدانم وازخدایم خواسته ام درصورتیکه درمجلس فاسدخواهم شدومایه ننگ مجلس وملت این نمایندگی ومجلس رابرایم قسمت نکندو…..

 39. باسلام
  از سردبیر محترم کلیبر خبر میخواهم درصورت امکان با فرد فرد لیستی را که بعنوان کاندیداهای احتمالی از حوزه انتخابیه کلیبر گذاشته تماس گرفته ونسبت به پالایش اسامی وقطعی شدن کاندیداهای احتمالی اقدام نماید

 40. با سلام
  با برداشته شدن تحریم ها و در سایه اعتبار و نفوذ آقای فتحی پور می توانیم رشد و شکوفایی را در منطقه خود به ارمغان آوریم افکار بزرگ و برنامه های کلان که می تواند اهداف خرد و شخصی تک تک اهالی شهرستانهای کلیبر و هوراند و خداآفرین را نیز شامل گردد با انتخاب فتحی پور می تواند جامه عمل بر تن کند -یاشاسین آبش احمد،یاشاسین هوراند ،یاشاسین کلیبر ،یاشاسین خداآفرین ،یاشاسین فتحی پور

 41. باعرض ادب به خدمت مردم شهرستانهای کلیبر خداافرین وهوراند می رساند که دو نفر از این کاندیداها بنامهای قلی وفتحی در طول این ۲۰ سال تنها میان مردم اختلاف ودو دستگی و اختلافات خانواده ای وطایفه ای ایجاد کرده اند که باعث محروم ماندن منطقه گردیده است لذا نباید به این دو نفر مجددا اعتماد کرد در میان این افراد بعنوان کاندیداهای احتمالی آقایان حسین قهرمانی فرد کارشناس استانداری در فرمانداری هوراند و شهرام شفیعی در جهاد کشاورزی تبریز چهره های خوب وشایسته برای این شهرستانها می باشد

 42. نباید دیگر خطا کرد باید چهره جدید انتخاب کرد که مردم نیز از هراس بیرون بیاید

 43. از میان چهره های جدید آقای حسین قهرمانی فردبرای این حوزه بسیار خوب می باشد

 44. اگر مسئله دو قطبی منطقه را از بین نبریم باز هم مردم در مشکل است

 45. آقای… قصد نامزدی انتخابات در مجلس دارد هر روزواسه حداقل ۱۰۰نفر غذا وهزینه بنزین و… میدهد از جمله پیغام، کلیبر، خداآفرین البته قابل ذکر است کارنامه قابل قبول در هشت سال نمایندگی خود ندارد آیا خوب نیست سربازان گمنام حضرت امام زمان ورود کند بررسی کند این پول از کجا تزریق میشه آیاآقا … نماینده بشه دنبال پر کردن جیب خالی خود خواهد شد

 46. انشااله ،این دفعه از دست” دو قلوهای افسانه ای “راحت خواهیم شد!

 47. دوستان و همشهریان عزیزم آیا وقت آن نرسیده که از پیروی کورکورانه خویش دست بکشیم و آگاهانه انتخاب کنیم دوران دورانیست که هم چیز بر عکس عمل میکند بر فرض مثال حقوق دان ها و مهندسین فعال جامعه مخصوصا دانشجوهای محترم و نخبه منطقه خودمان الان شغل واحد و مستقلی ندارند و این همه مشکلات باز بر میگردد به برنامه ریزی و ساماندهی منطقه کسانی که اول آمدند و تبلیغ کردند و ماهایی که بر اساس تعصب خویش اجازه ندادیم تا فرد با درایت و کارآمد انتخاب شود حال وقت آن رسیده که آستین بالا زده و فرد واجد شرایط و تحصیل کرده را به عنوان نماینده خویش انتخاب کنیم با شناختی که من از آقای دکتر رضایان دارم ایشان پایه و اساس زندگی خویش را بر درستی و تلاش بی منت بنا نهادند و این افتخاریست در خور فهم چه بسا که این چنین فردی هر چقدر هم به جایگاه بالاتر دست یابد هیچ موقع طبقه محروم و رنج دیده جامعه را فراموش نمیکند و همیشه در تلاش میباشند که به منطقه خویش خدمت کند پس بیایم با اتحاد و همبستگی به پیروی از دکتر رضایان بپردازیم با آرزوی موفقیت و سربلندی

 48. با سلام خدمت مدیر خواهشمند است در لیست کاندیدهای احتمالی دوره دهم نام دکتر علی حسین رضایان قیه باشی را هم اضافه نمایید

 49. یاشاسین اله قلی زاده

 50. اله قلی زاده ۱۰۰درصد

 51. با سلام محله کوچولو کلیبر طرفدار دکتر بهادری

 52. اهالی محله کوچولو کلیبر

  اهالی محله کوچولو کلیبر : دکتر بهادری جلسه بگذار

 53. باسلام واحترام،بنده یک شهروند این حوزه انتخابیه هستم وفعلا طرفدار کسی نیستم اما از شما مردم محترم وبا صداقت شهرستانهای کلیبر وهوراند وخداافرین وروستاهای تابعه تقاضا می نمایم کاری کنید تا از شر این دو نفر بنامهای قلی وفتحی خلاص بشویم چون اینها برای حل مشکلات مردم ومنطقه رقابت نمی کنند بلکه این دو نفر برای اذیت کردن طرفداران همدیگر تلاش می کنند یکی از چهره های جدید وجوان را انتخاب کنید تا برای مردم کار کند

 54. شهرک پاسداران کلیبر هم طرفدار دکتر بهادری هست اقای دکتر انسانی واقع بین وسختکوشند.

 55. یاشاسین دکتر رضایان

 56. سلام به دوستان فقط دعاکنیدنماینده دلسوزبه مجلس راه پیداکنه نه کسی که دنبال منفعت خودش بال میزنه

 57. سلام دوستان
  اینجانب نظرات شما را دنبال می کردم و تک تک آنها را می خواندم در اکثر نظر ها نوعی غر ض بود ۱- همه ی افراد سرمایه ی این منطقه هستند ولی تفاوت فردی در همه وجود دارد پس در بین افراد شایسته ترین نیز وجود خواهد داشت اینکه انتخاب این نفر فرقی ندارد اشتباه است ۲- اینکه بعضی می گویند نفر سوم ، اینها طرفدار نفر سوم هستند که تعداد شان بیش از هزار نفر نیستند ۳- نفر سوم آقایان زمانی در جلو مسجد جامعه کیف آقای فتحی پور را از دست التفات نجفی قاپید و خودش حمل نمود ۴- نفر سوم آقایان در رقابت آقای برات محمودی با آقای بهروزیه ستاد آقای بهروزیه را جارو می کرد . ودر زمان آقای پور قربان در ستاد طرف مقابل بود . در زمان آقای فرج الهی در ستاد آقای فتحی پور بود طرفداران نفر سوم همیشه کلیبر و منطقه اش را فروخته ببینیم این بار به کی می فرشه

 58. سلام دوستان فضای مجازی ، خسته نباشید من قسم می خورم فقط نظرات خود را بگویم از کسی طفداری نداشته باشم .
  مطلبی ذهن منو مشغول کرده می خواهم مطرح کنم
  ۱- من به همه شما غبطه می خورم و ارزش قایل هستم .براینکه به سر نوشت خودتان احساسیت دارید حالا از هر منظری
  ۲- از حرف جریان سوم خوشم آمد چون یک مطلب جذاب و در درون بوی تحریک احساسات و عوام فریبی ( احساس ) فریبی می دهد در صورتیکه شعور مردم بالاتر از این حرف هاست
  ۳- در دنیا جریان سومی وجود ندارد . فقط دو جریان وجود دارد و لاغیر . منطقه ی ما هم از آن تبعیت می کند
  ۴- یک نفر که حتی اسم اصالحات را نتوانست تحمل کند یک فرد اینقدر ترسو را چطور می توانید جریان معرفی کنید سر دسته جریان باید شجاعت و شهامت و صداقت داشته باشد .
  ۵- اکثر هوا داران جریان در یک آن ، هم با جریان اول و هم با جریان دوم در ارتباط تنگاتنگ هستند چطور با چنین جریان اعتماد باید کرد که نه شجاعت نه شهامت نهصداقت دارند .بلکه همیشه در این ۹ دوره ،با شخصیت فک و فامیل و خیلی اندک هواداران
  خود معامله کردند . بی غرض بروید بزرگان خود و شهرخود تحقیق
  کنید ۶- شاید در ذهن خواننده سئوال شود چرا در مورد جریان اول و دوم بحث نمی کنید . خیلی واضح است عمل کرد آنها در جلو چشم شماست برای شما مجهول نیست

 59. حضورمهندس صدیار محمدزاده بسطام برای کاندیدای مجلس درکلیبر قطعی شد به امید یاری شما مردم عزیز مجلس مقتدر داشته باشیم

 60. انشاا… دوقلوهای افسانه ای از مدار خارج خواهند شد

 61. مهندسی از تراکمه

  سلام برای کلیبر.ابش احمد.خدافرین . ضمن ارزوی موفقیت برای شما عزیزان… هریک ازدوقلوها بیاند وضع منطقه مان بدتر از این خواهد شد بنظربنده مهندس شفیعی …

 62. سلام برای کلیبر.ابش احمد.خدافرین . ضمن ارزوی موفقیت برای شما عزیزان… هریک ازدوقلوها بیاند وضع منطقه مان بدتر از این خواهد شد بنظربنده مهندس شفیعی …..موفق خواهدشد این دوقبلوها توی بیست سال گذشته مکه چی کار کردند فقط به فکرمنافع خودشون بودند ویا به فکر علیه هواداران رقیبشون.خداوندا تو چنان کن عاقبت کار که تو خوشنود باشیو مارستکار

 63. لطفا احساسی نظر ندهید با چند نفر وب سایت نوشتن و پشت کامپیوتر نظر دادن آقای شفیعی نماینده نمیشه که همش دارید یه سره موضوع را به ایشان وصل میکنید فعالا توی حوزه انتخابیه دو نفر دارند باهم رقابت میکنن که آقای اله قلی زاده و فتحی پور هستن که به نظر بنده اله قلی در ۴ بخش اکثریت آرا را دارند اینجانب این حرفها را نه از روی حس طرفداری میگم و نه میخوام جوسازی کنم واقعیته…

 64. یاشاسین مهدی راثی… فقط ایشون شایستگی نمایندگی کلیبر رو دارن

 65. باسلام خدمت همه دوستان ،من با اکٍرمردم مراوده نزدیک دارم ولی به نظر میرسد بازهم یکی از دوقلوها می برد سیاست دوقطبی یا همان دیو ودلبر هنوز درمنطقه ما رواج دارد واین عرصه را برای دیگر کاندیدها تنگ خواهد کرد باتشکر

 66. سلام علی آقا من همیشه درمنطقه هستم

 67. مهندس جون مگه شفیعی دهان نداره که به فکر منافع خودش نباشه از کسی حرف میزنید که مردم شهر کلیبر به ایشان در انتخابات شورای اسلامی رای ندادند چون میشناختند ایشان را

 68. مهندسی از تراکمه
  لطفا واقعیت را قبول کن ،درسته که جامعه مهندسین استان و نظام مهندسی طرفداران آقای شفیعی هستند اما با این مهندسین انگشت شمار نمیشه نماینده شد با جلسه ای حدود ۲۰ یا ۶۰ نفر دور هم جمع شدن خیال خودتان را شاد نکنید برای موفقیت در انتخابات به اتاق فکر – تئورسین – و مهمتر از همه ایجاد یک جو عمومی لازم است لطفا از اظهار نظرهای بی اساس و غیر اصولی و غیر فنی در فضای مجازی خودداری گردد ضمناً در صورت تمایل بنده حاضر به پاسخگویی و مناظره در این سایت میباشم

 69. شفیعی هم از نوچه های اللهقی زاده هستش او بخواهد میکشه کنار /چون فکر مستقل نداره

 70. دکتر حمادی قطعا” در انتخابات دهمین دوره مجلس حضور خواهند داشت منتظر معادله جدید انتخاباتی در منطقه خواهید بود دکتر حمادی می گویدهرچه مردم تصمیم می گیرد محترم است. دیگر منطقه را از حکومت استبدادی رها کنید مردم را از دو قطبی خارج کنیم مردم آسایش ، امنیت و اقتصاد وآبادانی می خواهد.

 71. دکتر حمادی قطعا” در انتخابات دهمین دوره مجلس حضور خواهند داشت منتظر معادله جدید انتخاباتی در منطقه خواهید بود دکتر حمادی می گویدهرچه مردم تصمیم می گیرد محترم است. دیگر منطقه را از حکومت استبدادی رها کنید مردم را از دو قطبی خارج کنیم مردم آسایش ، امنیت و اقتصاد وآبادانی می خواهد.

 72. اقای ب.ب تو اصلا معنی بی اساس وغیر اصولی وغیر فنی در فضای مجازی را میدونی

 73. ساکن ابش احمد

  به نظر من کارنامه اله قلی زاده کاملا معلوم است ایشان برای انتقام می اید دیگر هیچ پتانسیلی ندارد

 74. الله قلی زاده وکیلدی بقیه اکیلدی

 75. آقای حقوق دان حیف به آن اسمی که برایتان انتخاب کردیدیدالان با این وضعی که رئیس کمسیون به سر کشور واقتصاد کشور آورده هر که باشه از این فتی شما بهتر خواهد ما این رزومه را نوشتیم که همه ی این مدارک با زحمت بدست آورده نه اینکه فتی شما با سوم راهنمائی دست یافته واینگونه هم مملکت و کشور ومنطقه ی کلیبر را بیچاره کرده بفهمید و وجدان خودرا قاضی قرار داده واینطور پرچم فتی وقلی را به زمین بگذارید .تا کشورمان و منطقه از دست این دوراحت نفس بکشد. هرکس به فتی وقلی رای بدهدبه منطقه خیانت کرده خواهش میکنیم به فکر آینده باشیم ممنونیم مردم با فرهنگ ارسباران …

 76. سلام دوستان انتخاب ما فقط جناب دکترارسلان فتحی پور است!
  اینای که اینجاتبلیغ مکنن و مدعی پارتی بازی نیستن درحالیه یه روزنه ی امیدی از شفیعی و الله قلی و…میبینن ۱۲سال من تنهای این مردسیاسی رو باطایفه ی خودم انتخاب نکردم این اکثریت ارای مردمه نه الله قلی و نه شفیعی و نه کسی دیکر پیروز خواهدشد فقط رییس کمسیون اقتصادی

 77. سلام دوستان آیا کسی ازمهندس فخرآذرکه دوره هشتم بود وبسیار صاحبنظر وسخنور بود خبری داره که کاندیدا شده یانه؟

 78. ایکاش وضعیت دو قطبی منطقه اجازه میداد نفر سومی انتخاب میشد وبه نظر من یکی ازبهترین آنها که هم بسیار باسواد وشجاع وسخنوره یعنی مهندس فخرآ ذرشرکت میکرد وانتخاب میشد

 79. ارسلان فتحی‌پور با صدور بیانیه‌یی، عدم احراز صلاحیت خود در هیأت اجرایی را به افراد معلوم‌الحال، جریان‌های معاند و فتنه‌گر و پان تورکیسم تجزیه‌طلب نسبت داد.

  
  به گزارش تبریز بیدار، به نقل از کلیبر خبر، نماینده‌ی شهرستان‌های کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی با این وعده که در آینده‌یی نزدیک در این باره سخن خواهد گفت، تصریح کرده است: برخلاف تأکید مقام عظمای ولایت مبنی بر حق الناس بودن رای مردم و ابرام و نص صریح قانون مبنی بر استعلام از مراجع چهارگانه این بار بدعتی تازه گذاشته و شهرداری را نیز به این مراجع اضافه نموده اند.

  متن کامل بیانیه فتحی‌پور به شرح ذیل است:
  «بسمه تعالی»
  محضر ملت سلحشور، شهیدپرور و همیشه در صحنه شهرستانهای کلیبر، هوراند، خداآفرین و بخش آبش احمد
  سلام و درود و تهیات این نوکر مردم و سرباز ولایت به پیشگاه ساحت گرامی ولی عصر ( عج)، مقام عظمای ولایت؛ این کشتی بان لایق و مقتدر کشتی انقلاب اسلامی ایران، خانواده معظم شهدا، ایثارگران گرانسنگ، روحانیت معزز، پاسداران و بسیجیان این مدافعان حریم ولایت، اقشار مختلف مردم، نخبگان، دانشگاهیان، فرهنگیان، کسبه و اصناف و کشاورزان و عشایر غیور و مرزداران غیرتمند حوزه ی انتخابیه آنچه موجب نگارش این مطالب گردید حضور با صفای مردم در کنار این فرزند کوچک خودشان در تمامی مراحل انتخابات در ادوار گذشته و حال بود که لازم است با این ولی نعمتان خویش سخنی بگویم.
  سنگ اندازی، کارشکنی های ناجوانمردانه برخی افراد معلوم الحال، اهالی فتنه و معاندین و پان تورکیسم تجزیه طلب در چند روز گذشته علیرغم تاکیدات موکد مقام عظمای ولایت مبنی بر حق الناس بودن رای مردم، متاسفانه سخنان معظم اله را نادیده گرفته و علیرغم ابرام و نص صریح قانون مبنی بر استعلام از مراجع چهارگانه این بار بدعتی تازه گذاشته و شهرداری را نیز به این مراجع اضافه نموده اند. تا بلکه بخیال باطل و خیانت آشکار خویش بتوانند منطقه را از توسعه و پیشرفت همه جانبه که به عینه دیده و قابل لمس است، جدا نمایند تا بدین طریق به اهداف شوم و پلید خود که در چند روز آینده در این باب سخن خواهم گفت، برسند.
  جریانهای معاند و فتنه گر که دستشان برای این ملت مدافع ولایت رو شده است در تلاشی بیهوده به خیال باطل خویش می خواستند این نوکر و خدمتگذار مردم و سرباز ولایت را از این انقلاب جدا نمایند ولی زهی خیال باطل که فتحی پور جان خویش را برای ولایت و ملت و مردم خود فدا میکند. و همچنان بر شعار خویش که سرباز ولایت و نوکر مردمم استوار و پایدار می باشم.
  باید خدمت شما مردم برسانم که در سایه توجهات امام عصر، دعای خیر مردم همیشه در صحنه و هوشیاری مسئولان نظام، بار دیگر تیر این معاندین نظام به سنگ خورد و فتحی پور سربلند از آزمون صلاحیت نمایندگی بیرون آمد و همچنان به عهد خویش با ملت و ولایت پایبند بوده و خواهد بود.
  فتحی پور چه در زمان جنگ بعنوان رزمنده ای کوچک و جان برکف و چه الان در سنگر مجلس در کسوت نمایندگی مردم در خدمت اسلام و ولایت بوده و خواهد بود. و جواب این از خدا بیخبران را مردم در روز ۷ اسفند با اعتماد دوباره خویش برای چهارمین بار متوالی به نوکر و خدمتگذار خود خواهند داد تا سیه روی شود دشمنان ولایت و معاندین و فتنه گران نظام
  خادم ملت
  سرباز ولایت
  ارسلان فتحی پور؛ رییس کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم شریف حوزه ی انتخابیه کلیبر، هوراند، خداآفرین و بخش آبش احمد در مجلس شورای اسلامی شورای اسلامی»

 80. مهندس قیاسی وکیلدی قلی وفتحی اکیلدی

 81. درموردنماینده کلیبر

 82. رای ما حاج داود صالحی همدمی برای درد روستاییان

 83. سلام
  دوستان خیلی ها ادعا میکنند ولی در عمل کوه بی اساس نشان مدهند در اصل واقعیت ها را نمیدانند یا نمیخواهند انجام بدهند(اگر سلیقه شخص نباشد اختلاف پیش نمیاید)

 84. سلام
  فکر مکنید افراد صالح و کار بلد غیر از اینها نیست. پس چرا اقدام نمیکنند؟

 85. یک دوست کلیبری

  سلام قاسم من یک همکلاسی عزیز در دوره راهنمای دبیرستان در کلیبر مطهری همنام شما داشتم نام تو مرا به یاد۱۵ – ۲۰ سال قبل انداخت یادش به خیر

 86. قادر علیزاده

  سلام دوستان گرامی پیروز ی دراین منطقه زرمی خواهد زور می خواهدوتزویر

 87. سلام. این دوره که گذشت. بازم گزینه های تکراری. ولی حتم دارم این دوره یا دکتر مهدی راثی نماینده هس یا دکتر یحیی برادرش. ب نظر از الان خیلی تحرکات هوشمندانه ای رو در سرتاسر منطقه آغاز کردند. بخصوص که در شرایط سخت منطقه یکبار تجربه موفقی را هم داشتند و مردم به عنوان رقیب سرسخت قبولشان دارن. به نظر با اصلاح تاکتیک هایی ک دارند کرسی مجلس رو فتح خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.