جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷
9:54:33 - چهارشنبه 7 آبا 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیش بینی افت دما و بارش برف در آذربایجان شرقی
به گزارش کلیبر خبر؛ اشجعی به خبرگزاری صدا و سیما گفت مردم بیشتر شهرهای استان از اواخر هفته تا یکشنبه آینده دمای زیر صفر درجه پاییزی را تجربه میکنند. وی افزود احتمال بارش تگرگ و برف هم در نواحی سردسیر و کوهستانی استان در چند روز آینده وجود دارد. شهرستانهای کلیبر و ورزقان با ۷ […]

به گزارش کلیبر خبر؛ اشجعی به خبرگزاری صدا و سیما گفت مردم بیشتر شهرهای استان از اواخر هفته تا یکشنبه آینده دمای زیر صفر درجه پاییزی را تجربه میکنند.
وی افزود احتمال بارش تگرگ و برف هم در نواحی سردسیر و کوهستانی استان در چند روز آینده وجود دارد.
شهرستانهای کلیبر و ورزقان با ۷ درجه بالای صفر سردترین مناطق آذربایجان شرقی در شبانه روز گذشته گزارش شده اند.
بنا به اعلام اداره کل هواشناسی این استان فعالیت سامانه بارشی که از روز دوشنبه چهارم آبان در استان آغاز شده است تا روزهای پایانی هفته تداوم خواهد داشت و با توجه به شدت بارش ها آب گرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها همنچنین احتمال بارش تگرگ در نواحی مستعد استان وجود دارد .
براساس اطلاعیه جوی معاونت توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کشاورزان به برداشت سریع محصولات باغی و زراعی توصیه شده اند.
سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در همین زمینه به کشاورزان توصیه کرده است تا با تنظیم دما و رطوبت انبارهای نگهداری محصولات کشاورزی، استفاده از بذور ضدعفونی و بوجاری شده در کشت پائیزه، رسیدگی به بهداشت باغ ها با جمع آوری برگها و میوه ها و شاخه های آلوده و انهدام آنها، انتقال کندوهای زنبورعسل به مناطق زمستان گذران، اقدام های پیشگیرانه را جهت جلوگیری از خسارتها و ضررهای احتمالی به عمل آورند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

نرخ ارز و سکه