خانه / آخرین اخبار / برای ۲۰۳ دبیر آموزش و پرورش کلیبر هنوز احکام ابلاغیه صادر نشده است!

برای ۲۰۳ دبیر آموزش و پرورش کلیبر هنوز احکام ابلاغیه صادر نشده است!

به گزارش کلیبرخبر، مدیر آموزش و پرورش شهرستان کلیبر در آغاز نشست امروز شورای آموزش و پرورش این شهرستان، با اذعان به این که آموزش و پرورش منطقه‌ی کلیبر در میان مناطق ۳۹گانه‌ی استان، رتبه‌ی سی و نهم را کسب کرده است، گفت: متأسفانه در حفظ همین رتبه‌ی آخر نیز موفق نبوده‌ایم و در سال تحصیلی گذشته با افت ۱۱/۳۸ درصدی نسبت به سال تحصیلی قبل از آن مواجه بوده‌ایم!

عباداله محمدی خاطرنشان کرد: یکی از معضلات دست و پاگیر در آموزش و پرورش منطقه‌ی کلیبر، تراکم شدید نیرو در مدارس شهری است. به گونه‌یی که برای ۲۰۳ نفر از معلمان و دبیران این مدارس، هنوز احکام  ابلاغی صادر نشده است، چرا که این تعداد از معلمان، مازاد بر نیاز مدارس شهر کلیبر هستند.

وی بدهی یک میلیارد و چهارصد میلیون ریالی مدارس و مدیریت آموزش و پرورش منطقه‌ی کلیبر بابت هزینه‌های گاز، برق و آب را مسأله‌ی دیگر این مدیریت دانست و اظهار امیدواری کرد: با مساعدت مسؤولان شهرستانی و همراهی اولیا و خیرین این بدهی پرداخت شود.

فرماندار کلیبر: کمیته‌ی کارشناسی مسایل آموزش و پرورش را بررسی کند

فرماندار کلیبر نیز با تأکید بر اهمیت کار کارشناسی، مسایل مبتلابه مدیریت آموزش و پرورش کلیبر را نیازمند تحلیل و بررسی دقیق توصیف کرد و گفت: ارتقای کیفیت آموزشی در مدارس و به ویژه توجیه معلمان دوره‌های پایه‌ی تحصیلی و ابتدایی باید در رأس اولویت‌های این مدیریت قرار گیرد.

رسول خدابخش تأکید کرد: لازم است کمیته‌یی متشکل از کارشناسان خبره و باصلاحیت، مسایل و موانع موجود در فرایند آموزشی منطقه را احصاء و با استفاده از تجارب مناطق موفق استان، نسبت به ارایه‌ی راه‌حل‌های منطقی و قانونی اقدام کنند.

حتما ببینید

تشییع پیکر شهید مدافع امنیت در کلیبر

پیکر مطهر شهید استوار یکم مالک طاهر پس از تشییع، در خانه ابدی خود در …

4 نظر

  1. فرهنگی از کلیبر

    این حرف هایی که این رییس زده از عجایب روزگار است بماند اعجب العجایب دوران الهقلی زاده اینکه آقای هوشنگ پوربیرام عضو جدید شورای آموزش وپرورش شده است .

  2. فرهنگی از کلیبر

    این حرف هایی که این رییس زده از عجایب روزگار است بماند اعجب العجایب دوران الهقلی زاده اینکه آقای هوشنگ پوربیرام عضو جدید شورای آموزش وپرورش شده است .

  3. آقای رئیس حرفایی رو بزن که بتونی عمل کنی…هرچه قدر زرنگ هم باشی،نمی تونی به گرد پای روئسای قبلی برسی که تو آشفه بازاری ،گرگ با گوسفند بود.نمی گم مدیران قبلی مدیران خوبی بودند،ولی خیلی خیلی زرنگ تر از جنابعالی بودند که فقط قیافه حق به جانب داری و زورت فقط به مخالفات می رسه.فقط یادت پاشه،یک وقت فکر نکنی،مادام العمر تو این پستی.یک روزی می آد کسی تو رو حساب نمی کنه.

  4. اگر نمایندگان مجلس دست از مداخله گری در انتخاب روسا ی ادارات خصوصا آموزش و پرورش بر دارند و اجازه دهند مدیر کل با هماهنگی فرماندار اشخاص موجه و با تجربه و مقبول خاص و عام جامعه فرهنگی را بر این مستد انتخاب کنند حتما گره مشکلات مناطق حوزه انتخابیه در این بخش حل خواهد شد. به این دلیل که در صورت مشاهده ضعف و سوُ مدیریت مدیر کل موظف به پاسخگویی است . اما امروز با این روند مدیر کل متبوع پاسخگو نیست. شناختی که من از آموزش و پرورش کلیبر دارم مشکلات اداری و مالی و آموزشی و تربیتی و نیروی انسانی و قضاها و نیازهای آموزشی و ارتقا کیفیت آن قابل حل هست . شرطها و شروطها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.