خانه / آخرین اخبار / دوستی با دشمنان قسم خورده، جز دهن کجی به مسلمانان نیست/ این سفر یک ذلت و ننگ بزرگ برای حاکمیت باکو است

دوستی با دشمنان قسم خورده، جز دهن کجی به مسلمانان نیست/ این سفر یک ذلت و ننگ بزرگ برای حاکمیت باکو است

به گزارش کلیبرخبر، جمعی از تشکل های مردمی و هیئات حسینی آذربایجان شرقی در واکنش به سفر نتانیاهو به جمهوری آذربایجان بیانیه ای صادر کردند که متن آن به شرح ذیل می باشد:

“بسم الله القاسم الجبارین”

لَتَجِدَنَّ اَشَدَّ النّاسِ عَداوَهً لِلَّذین آمَنوا الیَهودُ و الَّذینَ اَشرَکوا… به طور مسلم ، دشمن ترین مردم نسبت به مومنان را ، یهود و مشرکان خواهی یافت…(سوره مبارکه مائده – ۸۲)

درنده آدم نمایی قرار است به کشور مسلمان و شیعه جمهوری آذربایجان سفر کند. آری قرار است به دعوت[!] رئیس جمهور آذربایجان، نتانیاهو نخست وزیر جلاد و کودک کش اسرائیل به باکو سفر نماید.

آفت بسیار بزرگی است که حاکمان کشوری مسلمان، برای جلادی همچون نخست وزیر رژیم صهیونیستی، فرش قرمز پهن کنند. رژیمی که غده سرطانی است و هرجا که قدم بگذارد جز خسران و ضرر عایدی دیگری ندارد.

باری، ما تشکلهای مردمی آذربایجانِ غیور، در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و کرانه باختری و همچنین در دفاع از حیثیت و شرف برادرانمان در جمهوری آذربایجان، سفر این جلادِ شرور را به کشور دوست و همسایه محکوم نموده و خواستار لغو فوری این سفر هستیم.

چه ننگی بالاتر از این برای حاکمان جمهوری آذربایجان می تواند باشد که میزبان جلادی همچون نتانیاهو باشند.

دولت باکو باید فریاد مخالفت ها را بشنود و عاقلانه عمل کند. ارتباط و دوستی با دشمنان قسم خورده مسلمانان جز دهن کجی به مسلمانان جهان و لگد مال کردن خون مردم تحت ستم و آواره فلسطین معنی دیگری نمیتواند داشته باشد.

از این رو ضرورت دارد دولت باکو با احترام به قاطبه مسلمانان این سفر را لغو کرده و بیش از این خود را در انظار مسلمانان خوار و خفیف نکند.

حالیا بر این باوریم که سفر قریب الوقوع نتانیاهو نخست وزیر جلاد و کودک کش اسرائیل به آذربایجان یک ذلت و ننگ بزرگ برای حاکمیت باکو است. باشد که دولت باکو این ننگ را به جان نخرد!

۲۰/۹/۹۵

هیئت رزمندگان استان
هیئت انصارالحسین(ع) تبریز
هیئت اکبریه شتربان تبریز
هیئت زنجیرزنان قاسمیه شتربان
هیئت پیروان ولایت منطقه مارالان
هیئت انصار باقرالعلوم(ع)
هیئت “یا حسن مجتبی(ع)” منطقه عباسی
موسسه قرآن و عترت(ع) نور
مجمع مطالبه مردمی تبریز
کانون فرهنگی و هنری ایثار
عماریون آذربایجان
ستاد یادواره شهدای منطقه مارالان
قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص)
بسیج دانشجویی استان
جامعه اسلامی دانشجویان
دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
انجمن عکاسان یاد
مرکز فرهنگی روش
جمعی از روزنامه نگاران آ.شرقی
گروه کارتن آراز

این لیست در حال تکمیل است..

حتما ببینید

کرونا – تعطیلی اجباری اماکن تجاری در مشگین‌شهر

به گزارش کلیبرخبر به نقل از ساوالان؛ فرماندار مشگین‌شهر گفت: 🔹 در صورت ادامه‌ی روند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.