جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷
9:18:25 - شنبه 18 دی 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی :
فرهنگ اثرگذارترین عنصر در کاهش مسایل و آسیب های اجتماعی است
معاون هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: زبان هنر به عنوان گویاترین و همه فهم ترین زبان برای بیان فرهنگ در خدمت حفظ آداب و سنت های اجتماعی و ارزش های والای فرهنگی نظیر مسؤولیت پذیری، ایثار، شهادت، عدالت خواهی و میهن دوستی است.

علی محرمی در گفتگو با خبرنگار کلیبرخبر، با اعلام خبر آغاز به کار رسمی دبیرخانه ی جشنواره ی فیلم کوتاه روستایی و عشایری کلیبر، اظهار داشت: فرهنگ به عنوان اثرگذارترین عنصر در کاهش مسایل و آسیب های اجتماعی می باشد.
وی افزود: زبان هنر به عنوان گویاترین و همه فهم ترین زبان برای بیان فرهنگ در خدمت حفظ آداب و سنت های اجتماعی و ارزش های والای فرهنگی نظیر مسؤولیت پذیری، ایثار، شهادت، عدالت خواهی و میهن دوستی است.
معاون هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه زیرساخت های اقتصادی و سیاسی، اجتماعی هر جامعه ای بر پایه ی فرهنگ آن جامعه بنا می شود، گفت: فرهنگ در رأس همه ی عناصر توسعه قرار دارد و با توجه به همین نکته ی مهم، اهمیت سیاستگذاری در حوزه ی فرهنگ مشخص می شود.
محرمی گفت: هنر نیز به عنوان زبان ابراز و ترویج آن اهمیت به سزایی می یابد.
وی برگزاری یکمین دوره ی جشنواره ی فیلم کوتاه روستایی و عشایری کلیبر را موفق و بدون نقص ارزیابی کرد و گفت: برای استمرار و پویایی این جشنواره که در نوع خود در سراسر کشور بی نظیر است، برنامه ریزی خوبی شده و با توجه به همت شهرستانی برای تداوم برگزاری آن و وجود حمایت های ملی و استانی امیدواریم دوره های آتی این جشنواره در سطوح ملی و بین المللی و با کیفیت بسیار بالاتری برگزار شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

نرخ ارز و سکه