خانه / آخرین اخبار / کشف بیش از ۱۹۰ هزار نخ سیگار قاچاق در کلیبر

کشف بیش از ۱۹۰ هزار نخ سیگار قاچاق در کلیبر

فرمانده انتظامی شهرستان کلیبر در گفتگو با کلیبر خبر بیان داشت:  ماموران پلیس امنیت عمومی و مبارزه با قاچاق کالا با دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در زمینه قاچاق کالا مراتب را در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ ناصر جامی در تشریح این خبر اظهار داشت: در یک عملیات پلیسی  و در بازرسی از محل فعالیت فرد شناسایی شده تعداد ۱۹۲ هزار و ۴۰۰  نخ سیگار  قاچاق و دو هزار و ۵۹۸ عدد مواد محترقه کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی در ادامه افزود : فرد قاچاقچی پس از تهیه کالای قاچاق از انواع مختلف سیگار و مواد محترقه آنها را در انبار منزل خود دپو کرده و قصد داشت در مغازه های سطح شهر توزیع کند که با دستور قضایی و با اقدام بموقع پلیس ناکام مانده و اجناس قاچاق به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون ریال کشف و جهت سیر مراحل قانونی به مقام  قضایی تحویل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کلیبر با اعلام اینکه قاچاق کالا مضر بر اقتصاد کشور است، گفت : پلیس شهرستان با شماره تلفن ۱۱۰ به صورت تمام وقت و ۲۴ ساعته در خدمت مردم بوده و برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و برقراری نظم و امنیت عمومی از مشارکت شهروندان در زمینه اطلاع رسانی از فعالیت قاچاق کالا و مواد مخدر استقبال می کند.

حتما ببینید

تشییع پیکر شهید مدافع امنیت در کلیبر

پیکر مطهر شهید استوار یکم مالک طاهر پس از تشییع، در خانه ابدی خود در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.