آخرین خبرها
خانه / آخرین اخبار / هیس انتقاد ممنوع حتی شما شهروند گرامی

هیس انتقاد ممنوع حتی شما شهروند گرامی

به گزارش کلیبر خبر؛ مطبوعات در جوامع معاصر از نهاد های قدرتمند می باشد ود در تحولات سیاسی،اجتماعی،اقتصادی کشور و شهر می تواتد نفش بسزایی داشته باشد؛و در عرصه بین الملل نیز به عنوان یک ابزار برای چانه زنی و دیپلماسی فرهنگی محسوب می شوند.
بی شک هیچ مسئول و کارگزاری عاری از عیب نیست و باید نسبت به مسایل مدیریتی خود ونقایص حوزه کاری خود نقد های را بپذیرد و نسبت به آنها پاسخگو باشد.
امام خمینی (ره):هیچ کس نباید خود را مطلق و مبرا از انتقاد ببیند، البته انتقاد غیر از برخورد جریانی و خطی است.
عدم پاسخگویی صحیح مسئولین به انتقادات نشان از ضعف مدیریتی فرد است مدیر باید خود را مدیون انتقاد و پیشنهاد مردم بداند نه اینکه منتقدان خود را افرادی بی سواد خطاب نماید متاسفانه باید اذعان کرد که در شهرستان کلیبر برخی مسولین طاقت شنیدن انتقاد را ندارند و چنانچه کسی بخواهد کوچکترین نقدی و انتقادی بر عملکردی هر مسئولی در حوزه مدیریتی آن انجام دهد باید خود را آماده نوازش دست های مهربانانه مسئولین بکند.
البته در دولتی که رئیس قوه مجریه منتقدان را بی شناسنامه،بزدل،ترسو،وتند رو خطاب می کند جای تعجب ندارد که مسئولین هم در شهرستان به خود جرات میدهند و منتقدان خود را افرادی ….خطاب نماید.
ان چیز که که برای ما مسلم است وظیفه هر خبر نگاری است که صدای ناعدالتی و مشکلات و معضلات جامعه را به گوش مسئولین برساند.

همانطور که مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با مردم آذربایجان خطاب به مسئولین فرمودند: مردم گله مندند از بسیاری از چیزها که در کشور می گذرد مردم گله مند هستند.مردم با تبعیض ها میانه ندارند؛هرجا تبعیض ببینند،احساس ناراحتی،و رنج می کنند. هر جا کم کاری ببینند همین جور هرجا بی اعتنایی به مشکلات ببینند، همین جور هر جا پیش نرفتن کارها ببینند، همین جور مردم گله مند هستند.
آیا به راستی بیان مشکلات مردم کاری غیر اخلاقی است ؟
برخی از مسولین شهرستان فکر می کنند که خبرنگاران میرزا بنویس آنها هستند و باید هر آنچه که به نفع آنها است را بنویسند.
پس یواشکی میگم اینجا انتقاد ممنوع است.
به امید روزی که آستانه تحمل مسئولین بالا برود و انتقاد را به مثابه تخریب و تضعیف ندانند و از تمامی مسئولینی که به درخواست ها و مطالبات مردم و انتقادات مردم و رسانه ها پاسخگو هستند و منتقدان را بزدل و تند رو خطاب نمی کنند کمال تشکر را دارم.
بازم یواشکی میگم اینجا همه چی آرومه.
ومن الله توفیق
عمار کلیبر

حتما ببینید

کرونا – کار خوبی که «جوانان داوطلب» کلیبر کرده‌اند

به گزارش کلیبرخبر؛ جمعی از جوانان داوطلب کلیبر برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا همچنین …

2 نظر

  1. حرف و سخنتان درست ،اما آقای عمار کلیبر عزیز ،چرا خودتان را معرفی نمی کنید که ما بدانیم از قلم فرسایی چه کسی فیض میبریم

  2. ستارخان اوغلی

    باسلام خدمت همشهریان عزیزم>خواستم یک نکته را متذکر بشم که همه می دانیم.گرانفروشی برخی بازاریان به مسافران و توریست ها و حتی خود مردم شهر باعث خواهد شد که در اینده ای نچندان دور اقتصاد کلیبر کامل فلج شودهمانطور که در چند سال اخیر هم حس میشود.دوم برخورد برخی مسئولین غریبه در کلیبر که موجب نارضایتی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.