خانه / پیشنهاد سردبیر / نوش دارو بعد از سیل آذربایجان

نوش دارو بعد از سیل آذربایجان

به گزارش کلیبر خبر، در این روزها هر چه به زمان انتخابات نزدیکتر میشویم تنور داغ انتخاباتی داغ و داغ تر می شود.
در روزهای آخر دولت تدبیر و امید شاهد سفر های شتاب زده دولت به مناطق مختلف هستیم ان هم به هر بهانه ای …
دیدار های با طعم تبلیغات شاید این روزها بیشتر شاهد حضور ریس قوه مجریه در افتتاح های پروژه ها هستیم پروژه های که شاید یک وزیر کابینه هم میتواند ان را افتتاح کند پروژه های که استارتش در دولت های قبل زده شده است پروژه های که افتتاح نشده به افتضاح تبدیل شده …..
جای تعجب ندارد که دولت خیلی از کارهای خود را مثل یک دانش آموز تنبل و درس نخوان به شب امتحان موکول کرده است و با نزدیک شدن به انتخابات به هر دست و آویزی چنگ میزند تا بتواند از ملت نمره قبولی بگیرد.
آن چیز که مسلم است با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دولتی ها درپی پوشانیدن وعده های عملی نشده خود هستند چرا که انچه که به وضوح در شهرها ملموس است نشان از ۴سال ناکارامدی برنامه های دولتی در حوزه های مختلف است.
ار افتتاح پروژه های که چند بار افتتاح شده تا وعده های دروغین به مردم و بزدل بی شناسنامه خواندن منتقدان .
۴سال کد خدا خواندن شیطان بزرگ ۴سال تحقیر ایران۴سال خط کشیدن به ارزو های ایران سربلند۴سال کار برای پر کردن قلب راکتور ۴سال…..
معیشت و مسله بیکاری مردم موضوعی که در سایه چند سال مذاکره بی ثمر دولت با قدرت های جهانی گرد و غبار خورده است تا امروز ریس جمهور آمریکا پس از حمله به سوریه زبان به کستاخی می گشاید و ما را تهدید می کند.و بر نافرجام بودن برجام مهر تایید می زند.
خبر آمد روحانی در راه آذربایجان است!!!!
نوش دارو با طعم تبلیغات.
چه عجب شما هم یادتان آمد که سیل آمده و خانه ای خراب شده است.چه عجب دست از سلفی گرفتن با ثروت مندان در ارتفاعات تهران برداشته اید!! چه عجب وزیر شما نگفت که همه روستاییان بیمه هستند و جای نگرانی نیست.وقت آمدن لباس کارگری نداشتید لابد برای جلسه امده بودید..
بماند که تو به سیل هم رحم نکردی به خراب شدن خانه روستاییان هم رحم نکردی بماند که برای چه امده بودی بماند که در آمدنت هم شک کردیم در صداقت آمدنت شک کردیم……..

و من الله توفیق
✍️عمار کلیبر

حتما ببینید

تشییع پیکر شهید مدافع امنیت در کلیبر

پیکر مطهر شهید استوار یکم مالک طاهر پس از تشییع، در خانه ابدی خود در …

3 نظر

  1. صادق محمد زاده

    با سلام و عرض ادب خدمت اقای یزدانی مسول کلیبر خبر نوشته بسیار جالب و زیبای هست و نشان از لیاقت و استعداد و سواد شما می باشد بنده تمام یاداشت های شما را مطالعه میکنم و یکی از یکی بهتر است و از اینکه به مسایل روز و معضلات شهر توجه میکنید کمال تشکر را دارم.

  2. سلام واقعا این روحانی تو این چند سال گند زد به مملکت

    • ستارخان اوغلی

      با سلام.لااقل روحانی هیچ کاری رو هم نکرده باشه،این لیاقت رو داره که به راحتی و با آزادی کامل ازش انتقاد می کنید.چرا در دولت قبل این همه آزادی انتقادی وجود نداشت؟دولت قبل که بدتر بود؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.