خانه / آخرین اخبار / معیشت وامنیت ملی حرف اول و نخستین نیاز و آرمان هرملتی است

معیشت وامنیت ملی حرف اول و نخستین نیاز و آرمان هرملتی است

به گزارش کلیبر خبر، مردم با این وضعیت اقتصادی اسفبار که تنها عاملش هم دولت خاصی نیست هیچ وقت به روابط دیپلماتیک اهمیت نخواهد داد و توجه به بعد اقتصادی مدیریت کشوری از نکات با اهمیتی است که امروزه دولتهای پیشرفته ی اروپایی نیزحتی به آن بعنوان یک مسئله ی حیاتی و استراتژیک می نگرند، چراکه اغلب این مسائل اقتصادی است که بحث های سیاسی را تحت الشاع و یا حتی نتایج آن را رقم می زند، به عنوان مثال : آنچه در برجام برای ما و هم برای ۱+۵ مهم بود بحث تحریم ها بود که یک بحث کاملا اقتصادی است.
معیشت وامنیت ملی حرف اول و نخستین نیاز و آرمان هرملتی است ومتاسفانه دولت تدبیر و امید!!! در این چهار سال هیچ وقت به این امر توجه نکرد. واین خود به تنهایی برای اثبات بی کفایتی و بی تدبیری این دولت کافی است.
شعار حرف وعده و فریب مردم هرگز پشت ابر های سیاست و واژه گان دیپلماتیک و رنگارنگ پنهان نمی ماند واین ملت نشان داده که هرگز برسر مصالح نظام وارزش های انقلاب خود ونیزاستقلال کشورشان باهیچ احدیتی عقد اخوت نبسته و معامله ای دراین خصوص با کسی نخواهد کرد.
ودر آستانه انتخابات مهم ریاست جمهوری یک عده خودباخته با هوچی گری و مصادره ی عملکرد دولت های پیشین به نفع خود و یا تخریب و نقد مخرب آن ها سعی در پوشش بی کفایتی این دولت ( دولت یازدهم ) را دارند که قطعا فرهنگ بالای ایرانیان و شعور سیاسی آنهابه این دهن کجی پاسخی در خور عملشان خواهند داد.
روحانی و دولت وی و زبان گویای او در مناظرات ( اسحاق جهانگیری ) با فریب اذهان عمومی درصدد القای این نکته بودند و هستند که : “دولت یازدهم سایه ی جنگ را از سر ملت ایران دور کرد “ولی ولی امر مسلمین یک بار در دیدار با مردم شریف آذربایجان و بار دیگر در دهم اردیبهشت ماه ۹۶ قاطعانه جواب این کوته فکران را داده و فرمودند که این ملت بود که با دادن هزینه ( اشاره ی تلویحی معظم له به شهدای مدافع حرم ودیگر کمکهای مردمی ) عامل ثبات امنیت در کشورند نه این مدعیان
چراکه دوستان دولت یازدهم نه تنها گامی در این راستا برنداشته اند بلکه از همان اوان منتقدان اصلی حمایت نظام از جبهه ی مقاومت بود و اکنون نیز کار به جایی رسیده و جسارت به حدی که در افتتاحیه های ستاد های روحانی در مراکز استان ها و یا کمپین های حمایتی ایشان در فضای سایبری علنا مدافعین حرم و حمایت از مقاومت را زیر سوال می برند
حال سخن آخر اینکه مردم شریف ایران تعیین کننده ی سرنوشت خود بوده و وامدار کسی نبوده و نخواهد بود و با انتخاب اصلح برمبنای بصیرت دینی و سیاسی باردیگر ولایت مداری خود را به کج اندیشان دوست نما نشان خواهد داد.

نگارنده : سید رحیم حسینی

حتما ببینید

هشتمین یادواره ۱۲۰۰ شهید منطقه ارسباران در ورزقان برگزار می‌شود

دومین جلسه ستاد هماهنگی یادواره شهدای منطقه ارسباران با حضور ائمه جمعه، فرمانداران، فرماندهان سپاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.