جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷
8:43:21 - چهارشنبه 13 ارد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مراسم رونمایی از جمعیت مردمی نیروهای انقلاب کلیبر برگزار شد
جمعیت مردمی نیروهای انقلاب شهرستان کلیبر دیروز عصر با حضور جمعی از مردم ولایت مدار و انقلابی این شهرستان رونمایی شد.

به گزارش کلیبر خبر، در این مراسم رونمایی، دکتر ابراهیم جعفری به عنوان رییس کمیته‌ی روحانیون جمنای شهرستان کلیبر در مسجد امام گفت: اگر جهاد انقلابی در جبهه‌های فرهنگی و اجتماعی نکنیم، نمی‌توانیم حکومت را به امام زمان تحویل بدهیم.

حجه‌الاسلام جعفری تاکید کرد: باید با اهداف الهی تلاش کنیم، حالا ما نشسته‌ایم و ضد انقلاب، جهادی حرکت می‌کند. در چنین شرایطی ما نباید آسایش داشته باشیم.
وی اضافه کرد: می‌گویند؛ منبری‌ها به سیاست ورود نکنند. این در حالی‌ست که پیامبر مرد سیاسی بود. البته نه سیاست به معنای حقه بازی بلکه سیاست به معنای واقعی آن.

وی با تاکید بر این که ایمان به خدا و ترس از او شرط جهاد انقلابی است، گفت: امروز برخی به جای خدا، به امریکا ایمان آورده‌اند، به همین خاطر هم هست که به جای خدا از امریکا می ترسند .

جعفری در پایان با تاکید بر این که همه ما باید به کسی رای بدهیم که رضایت امام زمان در انتخاب اوست، گفت: اسلام دین کاملی است، با این وجود چه بر سر فرهنگ جامعه اسلامی ما آمده است که وقتی نهج‌البلاغه و قرآن را به دانشجویی معرفی کنیم، می‌گوید؛ آن که هیچ! چه بلایی بر سر جامعه ما آمده که اسلام را رها و به دنبال نسخه‌های غیر دینی هستیم؟

در پایان این مراسم، بیانیه رونمایی از جمعیت انقلاب اسلامی شهرستان کلیبر قرائت شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

نرخ ارز و سکه