آخرین خبرها
خانه / آخرین اخبار / شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از ادبیات انقلاب قابل حذف نیست

شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از ادبیات انقلاب قابل حذف نیست

به گزارش کلیبر خبر، از لحاظ روانی نوشتن شعار روی موشک هاخود نوعی دلهره و ترس در دل دشمن به وجود می آورد و هم نوعی اثر بازدارنده در بین هر کشور متخاصمی که قصد طمع به جمهوری اسلامی را دارد به دنبال دارد.

«وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّهٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدْوَّ اللّهِ وَعَدُوَّکُمْ وَآخَرِینَ مِن دُونِهِمْ»
بر اساس این آیه به ما این اجازه داده شده که قدرتی فراهم شود تا دشمنان خدا و دشمنانمان را با آن بترسانیم.
امت غیور و غیرتمند ایران اسلامی، ضمن تاکید بر اصل غیر قابل مصالحه و مذاکره بودن امنیت جمهوری اسلامی ایران، اقتدار موشکی را نماد قدرت بازدارندگی، تضمین امنیت ملی و خط قرمز دفاعی خود، و تداوم روند قدرت افزایی و ارتقای توان موشکی و توسعه توانمندی‌های دفاعی را حق مردم ایران بر اساس حقوق بین‌الملل و منشور ملل متحد دانسته وهرگونه مداخله در این زمینه را نقض قواعد آمره حقوق بین‌الملل و خارج از صلاحیت هر کشور و نهادی می باشد

شعار های که روی موشک های جمهوری اسلامی ایران نوشته می شود عموما رژیم صیونیستی را مورد هدف قرار می دهد و به نوعی پیگیری جمله تاریخ امام خمینی (ره) که فرموده بودند اسراییل باید از صفحه روزگار محو شود را تداعی می کند.

در عرصه نبرد اگر کشوری از ناحیه کشور های دیگر احساس خطر نظامی داشته باشد باید واکنش خود به حمله احتمالی را به اندازه ای مبهم و البته قاطع نمایش بدهد که همین نمایش قدرت است که باعث رفع هر گونه تمایل دشمن از اقدام نظامی و ضربه و تهاجم به کشور می شود.

در حالی که بنیادهای فرهنگی صهیونیستی در اسراییل، برنامه های هدفمندی را برای ایجاد نفرت از مسمانان در دل کودکان یهودی دارند. در نمونه ای از این برنامه ها ، از کودکان یهودی خواسته می شود بر روی بمب ها، گلوله های توپ و موشک هایی که قرار است به سمت مردم و از جمله کودکان لبنانی و فلسطینی شلیک می شود، یادگاری بنویسند.و شعار از نیل تا فرات را سر بدهند.
حال چرا جناب روحانی بازی سراسر با خته خود را در برجام را بر سر نوشتن یک شعار روی موشک ربط می دهد.نشان از بی تدبیری و نا امیدی این دولت در ارایه برنامه جامع و دفاع از برجام باید دانست البته نباید فراموش کنیم که دست خالی روحانی برای دفاع از دولت بی تدبیری که سکاندار آن بود باعث آشفتگی و سردرگمی ایشان شده است.

مسلما جواب کامل و جامع را باید در بیانات مقام معظم رهبری در دیدار که از دانش آموختگان افسری داشتند باید جستجو کرد زمانی که رهبر معظم انقلاب اسلامی به «قدرت نظامی» به‌عنوان یکی دیگر از عوامل اقتدار اشاره و خاطرنشان کردند:
جنجال‌های گسترده‌ای که در مورد توان موشکی جمهوری اسلامی به‌راه انداخته می‌شود، به‌دلیل خشم و کینه‌ای است که از این عامل اقتدار در دل دارند.

فرمانده کل قوا تأکید کردند: ما موشک داریم و موشک‌های ما بسیار دقیق است و اهداف مورد نظر را از فاصله‌ی هزاران کیلومتری با دقت بالا هدف قرار می‌دهد و این توانایی را با قدرت حفظ خواهیم کرد و با قدرت هم آن را افزایش خواهیم داد.

گریزی به سخنان روحانی در همدان:
سخنرانی جناب روحانی در همدان و اشاره به اینکه هر بار که شعار دادیم دولت آمریکا ۳ میلیارد دلار خرج توان نظامی رژیم صهیونیستی کرد
جناب روحانی بنده به شما می گویم لطفا از جیب مردم شعار ندهید شاید این جمله‌ای ناب و کلیدی از حضرت امام خمینی (ره):یادتان رفته
حتی اگر در تمام امریکا مسجد بسازند و بالای گلدسته‌ها شعار الله اکبر قرار بدهند، هیچ وقت شعار مرگ بر امریکا را فراموش نکنید؛ چون آمریکا شیطان بزرگ است. از خدا می‏خواهیم که این قدرت را به ما ارزانی دارد که نه تنها از کعبه مسلمین، که از کلیساهای جهان نیز ناقوس مرگ بر آمریکا و … را به صدا درآوریم. 〽️
پس با روحیه انقلابی می گویم شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از ادبیات انقلاب قابل حذف نیست
مرگ بر آمریکا
مرگ بر اسرائیل

ومن الله توفیق
عمار کلیبر

حتما ببینید

کرونا – کار خوبی که «جوانان داوطلب» کلیبر کرده‌اند

به گزارش کلیبرخبر؛ جمعی از جوانان داوطلب کلیبر برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا همچنین …

یک نظر

  1. سلام یاشا سین عمار جان .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.