آخرین خبرها
خانه / آخرین اخبار / مردم و مسؤولان

مردم و مسؤولان

به گزارش کلیبرخبر: انتخابات فرصتی گرانبها برای مردم است تا در فرایند آن، عصاره ملت بر اساس مسئولیتی که عهده دار می شوند، امور کشور را بدست گرفته و از جانب مردم برای رشد و تعالی جامعه اسلامی برنامه ریزی نموده وباتصویب قوانین کارآمد ونظارت درست، گره از مشکلات مردم وکشور باز کنند.

از این منظر می توان گفت مردم ‘ولی نعمت’ و مسئولان ‘خادم’ ملت تلقی می شوند و وظیفه دارند با تمام وجود در خدمت مردم باشند، باقبول این واقعییت که حزب بازی در فرایند مردم سالاری ما کارایی ندارد چرا که خط و مشی وچارچوب واصلاح واصول را قانون اساسی تعیین نموده است ودر واقع ستون مردم سالاری ما قانون اساسی است در نتیجه به نظر می آیدپرداختن به انفعالات جریانات اصلاح طلبان یا اصول گرایان بدون توجه به مر قانون اساسی بوده وپرداختن به این موضوعات احساسی وعوام فریبی بیش نمی تواند باشد.
اما متاسفانه همواره در فصل انتخابات یا بعد و یا قبل از آن بعضی افراد یا جریانها برای مطرح کردن این موضوعات با تاکتیک هایی که دارند سعی در بازی کردن با احساسات مردم وجلب توجه برای قالبهای غیرواقعی خود می باشند.
این درحالی است که نسخه چنین تفکراتی در بین مردم آگاه بسته شده ومردم از مسولان خواسته شان حرکت جاهدانه در میدان عمل باحفظ ارزشهای والای اسلامی وخدمات شایسته برای آنان میباشد.

اگر غیر این باشد بدون تعارف باید پذیرفت که این شیوه از کار،جز خدمات یکطرفه مردم به کسانی نیست که از مسئولیت چیزی جز منافع فردی و حزبی را دنبال نکرده و این فرایند را برای مردم گریزناپذیر می دانند.

پس به مردم عزیز همواره توصیه میشود در میان نامزدهای کلیه انتخابات در دوره های مختلف از انتخابات، مردم از عناوین و چهره ها عبور کرده و از میان ملت،خادمینی از جنس خود گزینش نمایند و گرنه انتظار خدمت از قطب ها و جریانهای غیر واقعی وغیر تعریف شده در قانون و ژنرال ها بیهوده خواهد بود.

حتما ببینید

کرونا – کار خوبی که «جوانان داوطلب» کلیبر کرده‌اند

به گزارش کلیبرخبر؛ جمعی از جوانان داوطلب کلیبر برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا همچنین …

یک نظر

  1. قدرت منطقه دست کسی افتاده یکسری مشاور بر سر دارد برای ایشان انشاء می نویسید منافع شخصی بر منافع عمومی ترجیح میدهد امام(ره) می فرماید میزان رای ملت است .کسانیکه این را رعایت نمیکنند در خط جمهوری اسلامی نیستند صندوق و رای حدوداً۲۵۰نفر را در روستای خلف بیگلو از توابع شهرستان خداآفرین باطل کردندفقظ میگفتن اگر دهیار طرف مقابل باشد صندوق باطل نخواهد شدما هم گفتیم فقط به قانون تمکین میکنیم
    خاطر اینگونه افراد جمع باشد بدانند که حق همیشه پیروز هست کسی حق را باطل کرد بدانند تا اخر عمر در منطقه ابرو ریزی کرده دیگر مردم اعتماد نخواهد کرد
    ما به مسولین نظام اعتماد داریم فک نکنن با این کار مارا به این نظام بد بیین کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.