خانه / آخرین اخبار / فراخوان مسابقه عکس عشایر در کلیبر

فراخوان مسابقه عکس عشایر در کلیبر

به گزارش کلیبر خبر، طبق تصمیمی از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، این اداره اقدام به برگزاری مسابقه عکس عشایر می کند و شرکت در این مسابقه برای همه عکاسان حاضر در روز برگزاری جشنواره امکانپذیر است؛ هر عکاس می‌تواند ۱۰ تک عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید، پس از داوری آثار و در صورت راهیابی اثر، فایل اصلی عکس جهت چاپ در نمایشگاه از عکاس مطالبه می‌شود و بدیهی است عدم تحویل فایل اصلی منجر به حذف عکس از جشنواره می شود.
شایان ذکر است، برگزار کننده از پذیرش فایل های عکس مربوط به جشنواره سال‌های گذشته معذور بوده و عکس‌ها صرفا باید در روز ۱۵ اردیبهشت ماه گرفته شوند. تشخیص در این مورد با نظر کارشناس و دبیر جشنواره، در هر مرحله منجر به حذف اثر خواهد شد، شرکت کنندگان متعهد می شوند در کنار فایل های ارسالی عکس ها، در قالب یک فایل متنی اطلاعاتی چون: نام و نام خانوادگی، شماره ملی، شماره همراه و تلفن ثابت و نشانی دقیق پستی خود را به صورت فایل وُرد ارسال کنند.
گفتنی است، عکاسان باید نسبت به ارسال آثار خود حداکثر تا پایان روز ۱۵ تیر ماه سال‌جاری، به آدرس علاقمندان میتوانند آثار خود را از طریق تلگرام @ valizadeh_mohammad و یا بصورت سی دی (با درج کامل مشخصات) به آدرس دبیرخانه ارسال نمایند. این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد، به هر اثر راه یافته به بخش نمایشگاه جشنوراه مبلغ ۳۰۰۰۰۰ ریال به عنوان حق التالیف اهداء خواهد گردید و جوایز دربخش حرفه ای : نفر اول مبلغ  ۵۰۰۰۰۰۰ ریال به همراه لوح سپاس نفر دوم مبلغ ۴۰۰۰۰۰۰ ریال به همراه لوح سپاس نفر سوم مبلغ ۳۰۰۰۰۰۰ ریال به همراه لوح سپاس اختتامیه و اهداء جوایز نیز متعاقبا اعلام خواهد شد. دبیرخانه این جشنواره واقع‌در شهرستان کلیبر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن دبیرخانه ۰۴۱۴۴۴۴۰۵۵۱ در ارتباط باشند.

 

حتما ببینید

کرونا – تعطیلی اجباری اماکن تجاری در مشگین‌شهر

به گزارش کلیبرخبر به نقل از ساوالان؛ فرماندار مشگین‌شهر گفت: 🔹 در صورت ادامه‌ی روند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.