سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۷
7:28:20 - سه شنبه 30 خرد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در برابر نقض امنیت ملی مان تحمل نا پذیریم/ قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فعال و اثر گذار است
فرمانده سپاه ناحیه کلیبر در جمع مدیران شهرستان گفت: غرش اقتدار آمیز موشک های سپاه از صدها کیلومتر دورتر از کانون تجمع تکفیری ها پیام روشنی برای دوستان و دشمنان داشت.

به گزارش کلیبر خبر، حسین حاتمی در جلسه شورای اداری شهرستان کلیبر گفت: غرش اقتدار آمیز موشک های سپاه از صدها کیلومتر دورتر از کانون تجمع تکفیری ها پیام روشنی برای دوستان و دشمنان داشت و آن اینکه ابهت و عظمت ملت ما و اقتدار این سرزمین خدشه ناپذیر است و شیطنت های دشمنان بی پاسخ نخواهد ماند.

وی با اشاره به طرح محرومیت زدایی دهستان مشئه پاره افزود: قرار پیشرفت و آبادانی سپاه ناحیه کلیبر، دهستان مشئه پاره را در محور های عمران و زیر ساخت، بهداشت و سلامت، فرهنگی و تعلیم و تربیت و اقتصاد و معیشت در دایره توجه قرار داده است و در فاز اول نه پروژه از جمله سه پرژه بین مزارع و روستایی، دو پروژه احداث منبع آب شرب، دو پرژه ساخت و بهسازی مدرسه، یک پروژه احداث خانه عالم و یک مورد انتقال آب کشاورزی با ایجاد کانال انتقال آب شروع و عملیاتی کرده است.

فرمانده سپاه کلیبر با بیان اینکه سایر محرومیت ها و نیازمندی ها مطالعه و الویت بندی شده است افزود: اساس کار بر راه اندازی هسته های جهادی و فعال سازی گروه های جهادی است و استفاده از ظرفیت های مردمی و تعامل با دولت شرط اساسی پیشرفت کار قرارگاه است که به خوبی محقق شده است.

گفتنی است که قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه ناحیه کلیبر یکی از شش قرارگاه فعال در سطح استان و سپاه عاشورا است که رسماً کار خود را از ابتدای سال ۱۳۹۶ شروع کرده است این در حالی لست که بسیج سازندگی و قرارگاه محرومیت زدایی با راه اندازی اردوهای جهادی در سطح شهرستان به ماموریت محرومیت زدایی خود مشغول است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

نرخ ارز و سکه