جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷
7:53:49 - سه شنبه 21 شهر 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس:
آلودگی‌های اخیر رود ارس از طریق مجلس، وزارت خارجه و وزارت نیرو در حال پیگیری است
نماینده مردم کلیبر، هوراند و خداآفرین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آلودگی‌های اخیر رود ارس گفت: در این زمینه رایزنی‌های لازم در مجلس شورای اسلامی، وزارت امورخارجه و وزارت نیرو انجام شده است.

به گزارش کلیبر خبر، قلی الله‌قلی‌زاده در آیین معارفه نماینده جدید منطقه آزاد ارس در خداآفرین اظهار کرد: با راه اندازی کامل گمرک خداآفرین و با عملیاتی شدن کالای همراه مسافر می‌توان به رونق تجارت در خداآفرین امیدوار شد.

نماینده مردم خداآفرین، کلیبر و هوراند در مجلس شورای اسلامی، ضمن تشکر از زیرساخت‌های فعلی ایجاد شده در شهرک صنعتی خداآفرین، عنوان کرد: ادامه احداث زیرساخت‌های این شهرک می‌تواند سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری هر چه بیشتر در خداآفرین ترغیب کند.

وی افزود: مواردی مانند مسیرکشی، روشنایی و سایر کارهای روبنایی نیز باعث خواهد شد تا این شهرک در مسیر توسعه قرار گیرد.

اله‌قلی زاده، خاطرنشان کرد: امروزه جلفا از نظر زیرساخت‌‌ها در بهترین وضعیت قرار دارد و این شهر از نظر سرمایه گذاری نیز وضعیت بهتری دارد. بر همین اساس خداآفرین می‌تواند با داشتن زیرساخت‌های کافی، محل اصلی حضور سرمایه گذاران باشد.

وی تصریح کرد: حضور معاونان سازمان منطقه آزاد ارس در خداآفرین می‌تواند روند توسعه خداآفرین را شتاب دهد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به آلودگی‌های اخیر رود ارس، افزود: در این زمینه رایزنی‌های لازم در مجلس شورای اسلامی، وزارت امورخارجه و وزارت نیرو انجام شده است.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

نرخ ارز و سکه