آخرین خبرها
خانه / آخرین اخبار / خسته نباشید پهلوان پنبه‌ها! / آسمان و ریسمان به هم بافتن و لختی شیطان را خنداندن

خسته نباشید پهلوان پنبه‌ها! / آسمان و ریسمان به هم بافتن و لختی شیطان را خنداندن

به گزارش کلیبر خبر، چه قدر سوژه هفته ها بی اثرند بعضاً ، آسمان وریسمان به هم بافتن و لختی شیطان را خنداندن هنری شده است ظاهرا ؟!… روزگاری آوینی هنر غربی را حدیث نفس می دانست نه حدیث شیدایی حق « آنان که در کار هنر مدعی عدم تعهد شده اند ،درست در این داعیه ی خویش نیندیشیده اند .اگرنه ،در می یافتند که گریزاز تعهد در عالم محال است . »

سرداری رسته از سر تاریخ را دوباره در محک ” حنجرو خنجر ” شرمگین می کند و اینجا کسی در اسارت نفس قلم فرسایی می کند ! آری « آزادی در نفی همه تعلقات است ، جز تعلق به حقیقت که عین ذات انسان است …» آنان که قلم هایشان ،سایت ها و روزنامه هایشان حججی و امثالهم را درست نمی بینند آزادی و اختیار را نه تکلیف ،بلکه حقی برای ولنگاری و رهایی از همه تعهدات می دانند…

سخن از لسان آوینی خوشتر است آنجا که می گوید… هنرمندان با رغبت فراوان حاضرند در خدمت تبلیغ صابون و پودر لباسشویی … و آفیش فیلم های سینمایی کار کنند ،اما چون سخن از صدور انقلاب یا پشتیبانی از رزم آوران میدان مبارزه با استکبار جهانی به میدان می آید ،روی ترش می کنند که ؛نه آقا ،قبول سفارش ،هنر را می خشکاند ! این کدامین هنر است که برای پروپاگاند تجارتی فوران می کند اما برای عشق به خدا نه ؟

روزگارتان در سایه پیکرهای بی سر خوش باد پادگان نرفته ها ! یک ” به چپ چپ ” چهارستون تان را می لرزاند چگونه به خود اجازه می دهید در فضای خوش به حالی تلگرام و غیرُهُم تحلیل عملیات و تبیین صحنه رزم بکنید ،خسته نباشید پهلوان پنبه ها !

در اندیشکده های پنتاگون و سیا “جنگ نامتقارن واستراتژی نبرد عاشورایی” مفهوم غریبی است بیچاره ها ! چیزی عایدتان نشود از نوشته هایتان ،باخته اید حواستان باشد نرخ تورم را به دلار حساب می کنند اخیراً گویا ! فقط مواظب باشید دبه در نیاورند این بد قلق ها .

راستی به فکر توراهی نورس تان باشید آن ور آب زایمان کنند “گرین کارت” شان محفوظه .عجبی نیست اگر ژن برترند دوتابعیتی ها !

این یک درد دل است از پی فرمان آتش به اختیار . تیر وتهمت ها را فی الحال و در آتیه به جان خریداریم ….الخیر فی ماوقع .
بهروز وسربلند باشید
حاتمی /شهریور۹۶

انتهای پیام/

حتما ببینید

کرونا – کار خوبی که «جوانان داوطلب» کلیبر کرده‌اند

به گزارش کلیبرخبر؛ جمعی از جوانان داوطلب کلیبر برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا همچنین …

یک نظر

  1. سلام یاشا دمت گرم حاجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.