خانه / اسلایدر / همسویی عجیب فرماندار و نماینده کلیبر در انتصابات جدید

همسویی عجیب فرماندار و نماینده کلیبر در انتصابات جدید

به گزارش کلیبر خبر، منابع آگاه از آغاز تغییرات گسترده‌ی مدیریتی در شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین خبر می‌دهند؛ در عین حال با انتقال رحیم قاسم‌زاده به بخشداری مرکزی تبریز، این دومین معاون فرماندار بابایی است که با ارتقای مقام، کلیبر را ترک می‌کند؛ پیش از وی، امین امینیان نیز از جایگاه معاونت فرمانداری کلیبر به فرمانداری خداآفرین رفته بود.

معاون جدید فرماندار کلیبر کیست؟

منابع آگاه می‌گویند؛ جبار پرکاوش، کارمند سابق فرمانداری کلیبر، نامزد اول برای جایگزینی رحیم قاسم‌زاده است. پرکاوش که پیش‌تر پست کارشناس عمرانی فرمانداری شهرستان کلیبر را بر عهده داشت، حدود یک سال پیش از دهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی به فرمانداری تبریز انتقال یافت و اینک در جایگاه معاون فرماندار به شهرستان کلیبر باز می‌گردد.

بخشدار جدید بخش مرکزی کلیبر کیست؟

همچنین منابع آگاه، از انتصاب رضا محمدی به عنوان بخشدار بخش مرکزی شهرستان کلیبر در روزهای آتی خبر می‌دهند.

رضا محمدی که پیش‌تر کارشناس روابط عمومی فرمانداری کلیبر بوده است، اینک در جایگاه کارشناس برنامه‌ریزی این فرمانداری مشغول به کار است.

اولین تغییرمدیران کلیبر که در فرمانداری این شهرستان انجام شداز این نظرکه نزدیک ترین افراد نماینده را به راس قدرت آورده نشان دهنده ی یک همسویی قابل توجه در بین فرماندار و نماینده است و پیش بینی می شود بزودی تغییرات گسترده ی مدیران شهرستان نیز روی همین همسویی از راه برسد .

حتما ببینید

تشییع پیکر شهید مدافع امنیت در کلیبر

پیکر مطهر شهید استوار یکم مالک طاهر پس از تشییع، در خانه ابدی خود در …

30 نظر

 1. سلام
  خدا را شکر افراد معتدل می آیند سرکار ، انتظار نداشته باشید کسانی که شب و روز حتی بانک ها را با کارمزد ۴ درصد خالی کردند دوباره بمانند و انتظار احاد مردم کلیبر هم همین است انشاالله هرچه سریعتر به سرانجام برسد.
  راستی از آموزش و پرورش چه خبر

  • یک جوان کلیبری

   رئیسش برادر آقای رضا محمدی شد…تا الآن هم خبرشو نزدن…

  • خوب فرماندار و نماینده باهم متحد شدند و رای کلیبری هارو گرفتن و کسی هم از کلیبر به جایی منصوب نکردند.خاک تو سر بعضی ها…خوب ۲ تایی کلیبری هارو اون کار…کردن.واقعا معتدل…

 2. سلام .بزرگوار . آنها ییکه جبار را می شناسند می دانند وی از اصلاح طلبان خوش نام هستند

 3. یک جوان کلیبری

  اگر این انتصابات بر مبنای شایستگی افراد و با اختیار فرماندار محترم کلیبر صورت گرفته باشد،انتصابات به جا و مثمرثمری خواهد بود،ولی تا جایی که در جریان انتخابات مشهود بود،آقای محمدی طرفدار شدید آقای نماینده فعلی بود.پس نتیجه می گیریم که باز هم انتخاب بر مبنای خدمات قبلی و قطبی بوده است.و به سبب خدماتش ،حق الزحمه گرفته است.

  • ببینم جناب اقای جوان کلیبری جناب حاج اله قلی زاده با ۳۷ هزار رای نماینده شدن پس بیش از ۸۰ درصد مردم طرفدار اله قلی زاده هستن.برادر عزیز ائلا هر کسی که شایسته ولیاقت داشته باشد سر کار خواهد امد دوما هر کسی که از کلیبر انتخاب شود قطع یقین از طرفداران اله قلی خواهد بود چون ۸۰ درصد مردم طرفدار اله قلی زاده بودن.

   • یک جوان کلیبری

    اولا اکثریت همیشه دلیل بر لیاقت و شایستگی واقعی نمی باشد،ثانیا شاید آقای محمدی مقداری هم شایستگی داشته باشند،ولی این انتخاب بر مبنای شایستگیشان صورت نگرفته و بر مبنای طرفداری و کمک محمدی صورت گرفته.ثالثا،در این زمان آدم زیرک و سیاستمدار سواری نمی دهد.فکر نکن یه چیزهایی می فهمی!

   • یک جوان کلیبری

    من با الله قلی زاده و طرفدار انش یا فتحی پور و طرفدارانش،کاری ندارم.منظور من این هستش که رضا محمدی شایستگی هم داشته باشه،این انتخاب بر مبنای طرفداری بوده،اینو همه می دونن.فکر نکن زیاد می فهمی!!!

   • ۱۷۰۰۰رای داره،مابقی سیاهی لشکرو لاشخور هستند…

 4. شهروند خدافرین

  امیدواریم که دیگر در شهرستان های کلیبر و خداآفرین موضوع دخالت نمایندگان در تغییرات مدیریتی ادارات تمام شده باشد و از فرماندارن این شهرستانها هم انتظار داریم که اجازه ندهند فضاهایی اداری با این موضوعات متشنج گردد.
  باسپاس از مدیر خبری کلیبر خبر

 5. حسین از خداآفرین

  دست مریزاد به خدمت فرماندار محترم شهرستان کلیبر جناب آقای بابایی از بابت انتصاب افراد لایق و متخصص در وزارت کشور.

 6. امیدواریم در دوره جدید نمایندگی، شایسته سالاری که در دوره قبلی توسط فتحی پور به کل نابود شده بود احیا گردد و افراد لایق و شایسته مدیریت ادرارت را بر عهده بگیرند

 7. سلام
  رای قاطع و حمایتهای خالصانه مردم از حاج قلی اله قلیزاده ، “نه” بزرگ به بی تدبیریها و ناکارآمدیها و سیاستهای عوام فریبانه حاکم بر منطقه بود، طبیعتا مدیرانی که قرار است عهده دار مسئولیتهای اجرایی شهرستان باشند باید موردتایید نماینده افکار عمومی جامعه باشد…….

 8. نماینده فعلی منطقه آبدارچی ها را هم عوض خواهد کرد
  مبصر ها ی کلاسهای درس را هم تغییر خواهد داد
  منتظر باشید

 9. البته تغییر مبصرهای کلاس و آبدارچی ها از تخصص های جناب فتحی پور بود که به نحو احسنت انجام میداد،امیدواریم نماینده جدید اینگونه نباشد، آمین

 10. قاراداغ ماهالی

  البته این جناب فتحی پور بود که حتی مبصر های دبستان و آبدارچی های ادارات را تعیین میکرد ولی امیدواریم در دوره جدید نمایندگی چنین نباشد

 11. قاراداغ ماهالی

  تعویض و تعیین مبصر های دبستان و آبدارچی های ادارات از افتخارات جناب فتحی پور بود که امیدواریم در دوره نمایندگی جدید تکرار نشود

 12. قاراداغ ماهالی

  جناب مدیر محترم سایت لطفا همه مطالب را پست کنید و انتخابی عمل نکنید

 13. قاراداغ ماهالی

  این فتحی پور بود که مبصرهای کلاس و آبدارچی ها تعیین میکرد و در جزی ترین مسایل دخالت میکرد و افراد نالایق و ناشایست رو در رؤوس ادارات قرار داده بود ولی امیدواریم تو دوره جدید تکرار نشود

 14. جناب جوان کلیبری ، محمدی منشاء خیر خواهد بود چون منطقه را مثل کف دستش میشناسد پرکاوش هم طرفدار اله قلیزاده هست ولی عضو خنثی هست وباب میل شما ولی محمدی آگاه به مسایل منطقه

  • کلیبر خبر محترم،همانطور که آگاهی دارید،زمین سابق شنبه بازار ،که جنب ساختمان غریبی است،قرارا بوده برای احداث پیام نور تهیه شود و مالک آن به قصد خیر و برای احداث ساختمان پیام نور آنرا فروخته یا اهدا کرده.(خانم اصغری مادر آقا سرور ).خریداران (آقای سام فرخی،آقای فیروز پوربیرام و حاج نصراله منصوری)منتها اخیرا در فرمانداری برنامه ای است،که مجوز بگیرند تا آنرا قطعه بندی کرده و به کارمندان فرمانداری واگذار نمایند.!!!lمگر آن زمین به قصد خیر نباید مصرف شود؟یا کارمندان فرمانداری فقیر هستند؟

   • باسلام.لطفا این خبر را از خود فرماندار محترم،پیگیری نماییدومتشکر

   • شهری عزیز، تا آنجا که من اطلاع دارم زمینی که هیات امناء دانشگاه پیام نور برای احداث دانشگاه خریداری کرده اند زمین سابق شنبه بازار نیست. زمین سابق شنبه بازار توسط فرماندار وقت با پول شورای آرد و نان خریداری شده و سندش به نام وزارت کشور و استانداری است. برای کسب اطلاع و محل دقیق آن میتونی از آقایان فیضی و سایر هیات امنا سئوال کنی زمین مورد نظر شما در جاده مغان است. ثانیا هر کسی برای شما گفته می خواهند قطعه بندی کنند و بفروش رسانند اشتباه کرده هیچ کسی چنین قصدی نداشته و ندارد چراکه سندش به نام دولت است و کسی نمی تواند بفروشد ثالثا مگر فرمانداری کلیبر چند تا کارمند بومی دارد تا آنجا که من اطلاع دارم تعداد کارمندان بومی اش بیش از ۱۰ نفر نیست بقیه غیربومی هستند و سال به سال عوض می شوند. خواهشا قبل از اینکه نظری بنویسید اطلاع دقیق داشته باشید.

 15. شهری عزیز، تا آنجا که من اطلاع دارم زمینی که هیات امناء دانشگاه پیام نور برای احداث دانشگاه خریداری کرده اند زمین سابق شنبه بازار نیست. زمین سابق شنبه بازار توسط فرماندار وقت با پول شورای آرد و نان خریداری شده و سندش به نام وزارت کشور و استانداری است. برای کسب اطلاع و محل دقیق آن میتونی از آقایان فیضی و سایر هیات امنا سئوال کنی زمین مورد نظر شما در جاده مغان است. ثانیا هر کسی برای شما گفته می خواهند قطعه بندی کنند و بفروش رسانند اشتباه کرده هیچ کسی چنین قصدی نداشته و ندارد چراکه سندش به نام دولت است و کسی نمی تواند بفروشد ثالثا مگر فرمانداری کلیبر چند تا کارمند بومی دارد تا آنجا که من اطلاع دارم تعداد کارمندان بومی اش بیش از ۱۰ نفر نیست بقیه غیربومی هستند و سال به سال عوض می شوند. خواهشا قبل از اینکه نظری بنویسید اطلاع دقیق داشته باشید.

 16. یک اهری شاغل در کلیبر

  اساس مردمسالاری همین تغییرات مدیریتی است. اگر مدیران احساس کنند به هر قیمت در جایگاه خود باقی خواهند ماند آنوقت دیکتاتوری حاکم میشود و بهایی به خواست مردم و رفع مشکلاتشان نمیدهند . اما توصیه ای که مهم بنظر میرسد درس گرفتن نماینده فعلی و هوادارانش از عاقبت نماینده قبلی و هواداران وی است . چرا که اگر مردمداری میکردند و مشکلات مردم را حل میکردند حالا رای مردم پشتوانه شان بود و در مسند قدرت بودند نه در حاشیه . بنده بعنوان یک فرد غیر بومی که نه گرایشی به فتحی پور دارم و نه اللهقلی زاده و عزل و نصبم هم با هیچکدام از اینها نیست ، این عرایض را گفتم تا درس عبرتی برای همگان باشد.

 17. خوب فرماندار و نماینده باهم متحد شدند و رای کلیبری هارو گرفتن و کسی هم از کلیبر به جایی منصوب نکردند.خاک تو سر بعضی ها…خوب ۲ تایی کلیبری هارو اون کار…کردن.

 18. دوستان عزیز.
  همشهریان گرامی
  موافقآن
  مخالفان
  همیشه منتقدان
  کاش ذره ای مثبت فکر کنید. اگر یک درصد مثبت اندیش بودید راجب آقای محمدی این مطالب را بیان نمی فرمودید. با گذر زمان به سواد و درستی و تخصص و کفایت و مهم تر مدیریت مقتدر ایشان و برادرشان در آموزش و پرورش پی خواهید برد. همیشه یاور مردم و متعهد در انجام وظایف بودن و هیچ وقت جناحی عمل نکردن. به حق شایسته این مقام و بالاتر بودند و هستند. آقای مهندس پرکاوش اهل جناح و رانت نیستند. من به جرات می توانم اذعان کنم یک نفر ایشان را در حال غیبت که کار همه ماهاست ندیده. خیلی موفق و بزرگوار هستن. قابل احترام و به حق شایسته.
  اصلا تغییرات مدیریتی اخیر انصافا ۲۰ دارن.
  آفرین به فرماندار محترم شهرستان و سپاس از نماینده شهرستان به خاطر حمایت از افکار ناب ایشان.

 19. شهروند خدافرینی

  انتصاب آقای محمدی واسه کلیبر یک نعمت لست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.